Animace (93 her)

Don't Whack Your Boss: With Super Power
N/A
Štve vás šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.
Whack Your Ex
N/A
Štve vás vaše ex přítelkyně? Podívejte se na pár vtipných animací, co všechno se může přihodit, když se s ní opět sejdete.
Whack Your Computer
N/A
Štve vás počítač v práci? Jestli ano, tak by měl radši fungovat bez problémů, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.
Be Fighter
FlashBe Fighter (4MB)
N/A
V online hře Be Fighter budete potřebovat opravdu dobrý postřeh. S hlavním hrdinou budete mít za úkol zachránit vaše kamarády, kteří jsou uvězněni v jedné dobře hlídané budově.
Killing Substance
N/A
Killing Substance je pořádně děsivá online hra. Do domu se vám dostane děsivá malá potvora a z ničeho nic všechny začne zabíjet. Stačí se špatně dotknout jedné věci v domě a můžete hned umřít. Hudba je taky pořádně děsivá a bezvadně vystihuje atmosféru celé hry.
Animator vs. Animation: Fan Made
N/A
Tak takto to může vypadat, když tvůrce neovládne svůj program, ale program začne ovládat tvůrce. Co všechno se může stát? Na to se už podívejte sami.
Grow Farm
FlashGrow Farm (2MB)
60%
Ve hře Grow Farm budete mít za úkol postavit farmu. Budete muset klikat na věci ve správném pořadí a sledovat, co to udělá. Když úspěšně dostanete všechny věci na max level, tak se můžete začít radovat s úspěšně dohrané hry.
N/A
Další brutální video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.
N/A
Další brutální video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.
N/A
Podívejte se na další video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina s komplicem likviduje všechny své nepřátele včetně hlavního bosse holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.
N/A
Třetí pokračování výborné animace Animator vs. Animation 3 je mistrovské dílo tvůrce Alana Beckera, který si dal opravdu záležet a připravil pro vás perfektní animaci. Nedá se to okomentovat, to prostě musíte vidět!
N/A
Podívejte se na všechny čtyři zajímavé flash animace s jedním neznámým super hrdinou. Můžete si vybrat, kterou animaci přehrát a nebo stačí kliknout na Play a přehrajou se všechny animace po sobě.
FlashPee Man 3 (409kB)
N/A
Podívejte se na zajímavou flash animaci s jedním neznámým super hrdinou. Jak to asi dopadne když spláchnete malou rybičku do záchodu?
FlashPee Man 2 (432kB)
N/A
Podívejte se na zajímavou flash animaci s jedním neznámým super hrdinou.
FlashPee Man (369kB)
N/A
Podívejte se na zajímavou flash animaci s jedním neznámým super hrdinou.
N/A
Project Retribution je opravdu povedená bojová animace. Budete se dívat na dvě bojující postavičky a postupně budou přibývat další a další. Která z nich vyhraje, když je to přesila všichni proti jednomu?
FlashShock (2MB)
N/A
Podívejte se na propracované video bojujících postaviček. Červená postavička nakopává zadky všem ostatním a poradí si i s pěkně velkým problémem :-) Doporučuji si najít tady na webu druhý díl, abyste věděli, jak to dopadne.
N/A
V této srandovní animaci From Player to Playa se podíváte na film 8 Mile s Eminemem. Rozdíl poznáte na první pohled, tak se pěkně bavte a jestli umíte dobře anglicky, tak se i zasmějete.
FlashWar Movie (511kB)
N/A
Tohle je poučné leč krátké černo-bílé flash video o tom, jak asi může vypuknout mezi několika státy válka. Někdo chce moc nebo bohadství a když přesvědčí hodně lidí o tom samém, tak může začít válka.
N/A
Štve vás váš šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami. Ve hře je celkem 20 způsobů, jak brutálně zabijete svého nadřízeného.
FlashDan the Man (27MB)
100%
V této animaci uvidíte hrdinu, který se vydá zachránit princeznu a bude muset přemoct spoustu nepřátel. Když ji ale zachrání a vypadá to, že všechno dobře dopadlo, tak příběh teprve začíná :-))
N/A
Johnny Rocketfingers je hlavní postava této hry, za kterou budete z části hrát v této animaci. Podívejte se na jeho příběh.
N/A
Johnny Rocketfingers je hlavní postava této hry, za kterou budete z části hrát v této animaci. Podívejte se na jeho příběh.
N/A
Podívejte se na další video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.
FlashMorningstar (8MB)
N/A
Jsi urychleně probuzen ze stáze. Koráb se řítí k zemi, kapitán je raněn, inženýr asi mrtvý. Po tvrdém přistání není loď v pořádku a ty musíš loď opravit, aby byla schopna letu (kapitán dokáže jen radit). Podaří se ti odletět pryč a zachránit sebe i kapitána?
N/A
Poznáváte tento dům? Je to dům rodinky Simpsonů. V této hře si ho můžete celý projít, abyste věděli, kde se co nachází. Zkuste najít všechny členy rodiny.
N/A
Podívejte se na srandovní video, jak se panu Ottovi nevydařila žádná disciplína na olympiadě.
FlashIndian a Jones (605kB)
N/A
V tomto zábavném videu se podíváte na dobrodruha Indyho, jak se snaží získat posvátnou sožku slona z tajemné jeskyně.
FlashDrogy a mozek (905B)
100%
V tomto instruktážním videu se dozvíte, jak působí drogy na mozek. Je to velmi dobře graficky zpracované a rozsáhlé video. A také velmi poučné!
FlashShrek Sketches (602kB)
N/A
Zábavné vydání kresleného Shreka aneb co se do filmu nevešlo. Podívejte se na to, stojí to za to.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...