Stolní hry (84 her)

Hello Kitty Pinball
71%
Hello Kitty Pinball je roztomilá arkádová hra, ve které hraje Sanrio Hello Kitty. Vítejte v herně Hello Kitty.
Solitaire Classic
53%
Solitaire (také známý jako Klondike) je nejznámější a nejlepší karetní hra. Hru můžete hrát celé hodiny, díky své originalitě a návykovosti. Můžete si vybrat z několika úrovní obtížnosti.
Table Tennis Challenge
N/A
Table Tennis Challenge je sportovní hra, ve které si zahrajete stolní tenis.
Mahzoong
FlashMahzoong (1MB)
80%
V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Fantasy Solitaire
N/A
V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně.
XMas Mahjong 2016
33%
V online hře XMas Mahjong 2016 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Candy Cafe
FlashCandy Cafe (10MB)
33%
Candy Cafe je parádní relaxační hra. Ve hře samotné budete skládat 3 a více stejných symbolů k sobě. Čeká na vás dlouhá cesta a spoustu levelů a zábavy.
Battle Ship: The Beginning
N/A
Battle Ship je strategická hra, kterou jste mohli hrát ve dvou hráčích i ve škole za pomoci čtverečkovaného papíru a propisky. Tentokrát si ji můžete zahrát online v lepší grafice a z různýma bonusama.
Farmer Quest
FlashFarmer Quest (7MB)
60%
Farmer Quest je parádní logická hra s bojovými prvky. Ve hře budete muset porazit mnoho nepřátel za pomoci spojování 3 a více stejných symbolů.
Solitér
FlashSolitér (667B)
94%
Kdo by neznal karetní hru Solitér, která je součástí každých Windows. Tak teď si ji můžete zahrát online a navíc i živými soupeři.
Vegas Solitaire TriPeaks
20%
Karetní hra Vegas Solitaire TriPeaks je trochu jiná než klasický solitaire.
Hello Kitty Pexeso
20%
Online hra pro malé dívky s názvem Hello Kitty Pexeso procvičí vaší paměť.
Divoshi
FlashDivoshi (1MB)
N/A
Online hra Divoshi je logická stolní hra podobná hře šachy. Před prvním hraním doporučuji projít tutoriál.
Mainlands Wars
N/A
Mainlands Wars je jednoduchá a přesto velmi zábavná strategie, ve které uplatníte nejenom své strategické myšlení ale i postřeh. Ve hře budete dobývat nepřátelské území.
Marblelicious
N/A
V této logické online hře budete skládat hlavolam. Ze začátku to bude jednoduché, ale postupem času začne přituhovat.
Chesssss
FlashChesssss (23kB)
N/A
Napadlo vás někdy jaké by to bylo hrát šachy ve čtyřech? V této hře si to můžete vyzkoušet.
Little Witch Solitaire
73%
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tento Solitaire je trochu odlišný od klasického.
Dora Solitaire
N/A
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows :-)
Mahjong Jolly Jong Cats
N/A
V online hře Mahjong Jolly Jong Cats budete skládat takové japonské pexeso puzzle s kočičkami. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejné kočičky. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
VyVolení Pexeso
N/A
VyVolení 2013 běží právě v TV a videa si můžete spustit online i na internetu na Prima Play. Zavzpomínejte si na první a druhou řadu a zahrajte si pexeso s hrdiny, jež upadli v zapomnění.
Go Virus
FlashGo Virus (954kB)
N/A
V této logické online hře budete mít za úkol v několika levelech co nejrychleji nakazit celou herní plochu. Toho docílíte tak, že budete ve správném pořadí klikat na barvičky.
Mahjongg Free
N/A
V online hře Mahjongg Free budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Billiard Blitz Hustle
N/A
Pokud si chcete procvičit parádní kulečník, tak v této hře máte tu možnost.
Big Pixel Pinball
N/A
Zahrajte si pinball a zapište se do tabulky nejlepších hráčů. Vaším úkolem bude udržet kuličku co nejdéle na stole a sbírat přitom body.
Mahjong Jolly Jong 2
20%
V online hře Mahjong Jolly Jong 2 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Billiard Blitz Pool Skool
N/A
Pokud si chcete procvičit parádní kulečník, tak v této hře máte tu možnost. Čeká na vás celkem 20 kol, během kterých budete muset sestřelit určité koule do díry.
Strange Invaders
N/A
V této online hře s názvem Strange Invaders budete ničit nepřátele na bitevním poli. Nenechte se zmást, protože toto je spíše logická hra, ve které budete zabíjet různé druhy nepřátel.
Happy Dead Friends
N/A
Online hra Happy Dead Friends je taková veselá logická hra se zombíkama. Vaším úkolem bude pospojovat všechny zombies na obrazovce a tím postoupíte do dalšího levelu.
Spades Spider Solitaire 2
N/A
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.
Fairway Solitaire
65%
V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně. Čeká na vás spousta různých levelů.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...