Skákačky (434 her)

Super Onion Boy
90%
Super Onion Boy je super skákací hra pro malé i velké. Budete procházet různé levely a ničit všemožné nepřátele. Snažte se dostat až do cíle a zachránit unesenou princeznu.
Rogue Buddies
FlashRogue Buddies (15MB)
90%
V této akční 2D střílečce se vydáte hledat zlato s partou osrých chlapíků. Záhy tři z vás unese organizovaná skupina a vy se je vydáte najít a zachránit.
Action Bros
FlashAction Bros (9MB)
20%
Action Bros je akční skákačka, která kromě single-player nabízí i možnost multi-player. Vaším úkolem bude zneškodnit bombu a všechny nepřátelské jednotky.
Rico and Miko
60%
Rico and Miko je zábavná logická hra především pro děti. Vaším úkolem bude v každém levelu (obrazovce) dostat jednu postavičku ke druhé a tím splníte level. Budete muset řešit logické problémy nebo se vyhnout pastím či překážkám.
Hero Rooftop Escape
N/A
Hero Rooftop Escape je jednoduchá skákačka. Budete běhat po střechách budov a nesmíte spadnout nebo zakopnout o překážku.
Baron's Door
FlashBaron's Door (8MB)
N/A
Baron's Door je příjemná skákačka s prvky RPG, která vás nadchne svojí temnou atmosférou. Budete procházet jednotlivé levely, sbírat různé věci a zabíjet nepřátelské jednotky ze samotného pekla.
Shadowless
FlashShadowless (10MB)
65%
Shadowless je bojová skákačka s prvkz RPG. Budete procházet rozsáhlý svět a plnit různé úkoly. Je to velmi zábavné a pohádková retro grafika dodává hře ten správný nádech.
X-ray Detective
N/A
X-ray Detective je perfektní akční skákačka. V roli detektiva se vydáte do nepřátelského území, abyste vyřešil vraždu a také zmizení předešlého detektiva.
Purbalds
FlashPurbalds (5MB)
N/A
Purbalds je logická skákačka na levely. Vaším úkolem bude v každém levelu posbírat hvězdičky a dostat všechny fialové postavičky do dveří na obrazovce, abyste postoupili do dalšího levelu.
I am the Ninja
N/A
I am the Ninja je povedená skákačka na kola s logickými prvky. Jako ninja budete procházet různé levely a čelit různým nástrahám a překonávat nebezpečí.
Back to Home
FlashBack to Home (8MB)
60%
Back to Home je roztomilá oddechová hra, ve které budete hrát za dvě malé kočičky, které se budou snažit dostat domů.
Fractured 4
FlashFractured 4 (9MB)
N/A
Fractured 4 je záludná online hra, ve které budete ovládat malého chlapce nebo malou dívku a ti se budou chtít dostat k sobě. Budete procházet jednotlivé levely, ale celkové okolí bude plést vaše smysli.
Orion Sandbox
FlashOrion Sandbox (40MB)
40%
Orion Sandbox je strategická těžební hra, která na první pohled může vypadat jako skákačka. Ocitnete se na neznámé planetě a budete chtít za každou cenu přežít. Těžte různé suroviny a nerosty (podobně jako v Minecraftu) a vyrábějte z nich různé zbraně a vybavení nutné pro přežití.
Gramp's Ride
FlashGramp's Ride (15MB)
20%
Gramp's Ride je skákačka pro malé i velké děti, holky i kluky. Hra velmi připomíná starou hru Mário. Ve hře samotné budete procházet různé levely a sbírat žetony.
Be the Ninja
FlashBe the Ninja (5MB)
N/A
Be the Ninja je postřehová skákačka, ve které budete v roli ninji procházet různé levely a zabíjet nepřátele.
Police Team Rescue
N/A
Police Team Rescue je zábavná dobrodružná skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem 20 různě obtížných levelů. V každém z nich ovládáte dva policisty, likvidujete gangstery a musíte osvobodit dívku, sebrat všechny valouny zlata a dostat oba policisty k výtahu.
Prince of Persia: The Forgotten Sands
N/A
Prince of Persia The Forgotten Sands je jednoduchá skákačka. Vaším úkolem bude skákat z budouvy na budovu, vyhýbat se pastím a nástrahám a zabíjet nepřátele.
Bazooka Boy 3
N/A
Bazooka Boy 3 je online hra, ve které si zahrajete za kluka s bazukou. Budete procházet jednotlivé levely a sbírat mince.
Absorbed
FlashAbsorbed (3MB)
N/A
Absorbed je skákačka s retro grafikou, kde budete procházet jednotlivé levely a zabíjet různé příšerky.
Absorbed 2
FlashAbsorbed 2 (4MB)
N/A
Absorbed 2 je skákačka s retro grafikou, kde budete procházet jednotlivé levely a zabíjet zombíky.
Mexico Rex
FlashMexico Rex (7MB)
N/A
V této hře s názvem Mexico Rex budete běhat po Mexiku a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem, který má na sobě připevněný rotační kulovet.
Jack Lantern: Road to Redemption
N/A
Jack Lantern je akční skákačka z prostředí nemrtvých. Zahrajete si za hrdinu, který bude procházet levely a zabíjet nepřátele. Jak jednoduché a přesto velmi zábavné.
Tower of Destiny
N/A
Tower of Destiny je postřehová skákačka, ve které budete muset překonávat různé nástrahy a pasti a postupně šplhat nahoru do věže.
Prince of Persia: Special Edition
100%
Prince of Persia se dočkal svého předělání do Flash platformy. V této speciální edici jsou nové levely a lepší grafika než v původní staré hře z roku 1990.
Mutant Selection
N/A
Ve hře Mutant Selection budete mít za úkol zabít nebezpečnou zmutovanou potvoru, která vypadá jako přerostlá housenka.
Tobe's Great Escape
N/A
Tobe's Great Escape je výborná skákačka, ve které uplatníte svůj dobrý postřeh. Vaším úkolem bude dostat se co nejdále.
Super Dangerous Dungeons
N/A
Super Dangerous Dungeons je jednoduchá, ale velmi povedená skákačka s retro grafikou a výbornou hratelností. Budete procházet různé levely a čelit nebezpečí a pastím, abyste se zdárně dostali do dalšího levelu.
Big Pig Game
FlashBig Pig Game (4MB)
N/A
Big Pig Game je jednoduchá logická hra s mlsným prasátkem. Vaším úkolem bude v každém levelu posbírat sladkosti, vyvarovat se brokolici a najít dveře do dalšího levelu.
The Return
FlashThe Return (9MB)
N/A
The Return je jednoduchá skákačka, ve které poběžíte napříč krajinou a budete se vyhýbat různým překážkám a likvidovat nepřátele.
Llamas in Distress
N/A
Llamas in Distress je logická skákačka, ve které budete v každém levelu a v každém dalším světě muset dostat lamu ke hvězdičce. Toho docílíte klasickým pohybem, ale i změnou gravitace.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...