Karetní (26 her)

Solitaire Classic
53%
Solitaire (také známý jako Klondike) je nejznámější a nejlepší karetní hra. Hru můžete hrát celé hodiny, díky své originalitě a návykovosti. Můžete si vybrat z několika úrovní obtížnosti.
Fantasy Solitaire
N/A
V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně.
Solitér
FlashSolitér (667B)
94%
Kdo by neznal karetní hru Solitér, která je součástí každých Windows. Tak teď si ji můžete zahrát online a navíc i živými soupeři.
Vegas Solitaire TriPeaks
20%
Karetní hra Vegas Solitaire TriPeaks je trochu jiná než klasický solitaire.
Little Witch Solitaire
73%
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tento Solitaire je trochu odlišný od klasického.
Dora Solitaire
N/A
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows :-)
Back2Back: Commander
N/A
V této hře s parádní grafikou budete bojovat s jedním nepřítelem pomocí karet. Vaším úkolem bude buď nepřítele zničit a nebo jako první postavit raketu a uletět z planety.
Spades Spider Solitaire 2
N/A
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.
Fairway Solitaire
65%
V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně. Čeká na vás spousta různých levelů.
Spider Solitaire
70%
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tato se trochu liší. Musíte ji dohrát v časovém limitu 10 minut.
Shuffle Island
N/A
Online hra Shuffle Island je karetní skákačka, ve které budete s jolíkem překonávat různé levely a do toho zároveň sbírat karetní postupku.
80%
V této karetní hře budete muset v pyramidě karet párovat dvě karty k sobě tak, aby jejich součet byl 13.
N/A
Karetní hra Crystal Golf Solitaire je trochu jiná než klasický solitaire. Hra je celá naruby, ale to poznáte až si jí zahrajete.
N/A
Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.
FlashArt Pax (5MB)
N/A
Art Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.
FlashBird Pax (4MB)
N/A
Bird Pax je karetní hra, ve které budete vykládat na stůl vždy jednu kartu a když budete mít vyšší číslo na kartě než váš soupeř, berete obě karty. Kdo má více karet, tak vyhrál.
FlashSolitaire 2 (2MB)
N/A
Solitaire 2 je karetní hra, kterou možná znáte z her ve Windows. V této hře se navíc můžete podělit o své score a odeslat ho do databáze, kde se můžete srovnávat s těmi nejlepšími hráči z celého světa.
N/A
Good Game Poker je multi-playerová karetní hra. Ve hře si zahrajete s hráči z celého světa bez rozdílu věku, pohlaví nebo zkušeností.
FlashArmor Wars (4MB)
N/A
Armor Wars je pokročilá karetní hra, kterou můžete hrát sami nebo s online soupeři.
FlashNecronomicon (4MB)
N/A
V této hře svedete boj s počítečem, ale karetní boj. Kdo vytasí lepší karty, vyhrál.
N/A
Kombat Fighters je hra, která spojuje karetní a bojovou hru. Podle obrázku poznáte, že jde o předělávku hry Mortal Kombat. Hru mohou hrát dva hráči, ale i jednotlivec.
N/A
Pokr je hazardní karetní hra. U jednoho stolu si zahrajete až s několika protihráči. Pokud neznáte pravidla doporučuju navštívit web www.poker-online.cz, kde najdete i výherní kombinace.
FlashPrší (643B)
85%
Karetní hra prší je velmi jednoduchá a zábavná. Navíc ji nemusíte hrát s počítačem, ale s vašim kamarádem nebo spolužákem a každý z tepla svého domova.
N/A
Stejně jako v prvním díle jste měli za úkol porazit vašeho nepřítele, tak tomu bude i ve druhém díle. Můžete očekávat několik nových karet a vylepšení.
FlashMaganic Wars (852kB)
N/A
V této karetní hře se utkáte s jedním nepřítelem. Nebude snadné ho porazit, ale kdo uspěje čeká ho malé překvapení. Dozvíte se cheat na hru.
N/A
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tak teď si je můžete zahrát online.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...