Spoj 3 (302 her)

Sugar Heroes
88%
Spojujte sladkosti v řadě, objevujte úžasné překážky a míchejte své pohyby, abyste byli nejlepší. Prokažte své dovednosti v turnajích pro více hráčů nebo získejte řešení zlata za každodenní úkoly. Stovky úrovní s podmanivou mechanikou a uhlazenými postavami čekají na vyřešení.
Paradise Cube
89%
Ve hře Paradise Cube bude klikat na barevné kostičky a tím je odstraníte z hracího pole. Čím více jich odstraníte najednou - jedním kliknutím, tím více dostanete bodů. Pro postup do dalšího levelu musíte nasbírat určitý počet bodů.
Pets Rush
48%
Pets Rush je chytlavá logická hra, ve které budete klikat na kostičky stejné barvy a ty pak zmizí a Vám se přičtou body.
Jewel Academy
65%
Jewel Academy je návyková hra na delší dobu, protože na vás čekájí stovky levelů zábavy a přemýšlení. Budete spojovat stejné drahokamy a tím je odstraníte z herní plochy. Tím získáte potřebný počet bodů pro postup do dalšího kola.
Miruna’s Adventure: Vet
88%
V této hře pro dívky budete plnit sen jedné malé holčičky, která by se ráda stala veterinářkou a pomáhala nemocným a opuštěným pejskům a kočičkám.
Cookie Crush Mania
84%
Cookie Crush Mania je zábavná logická hra, ve které budete spojovat tři a více stejně barevných sušenek.
Dangerous Adventure 2
80%
Tato hra je kombinací bojové a logické hry a je velmi rozmanitá. Budete ovládat 5 hrdinů, kteří se vydají na dlouhou cestu plnou dobrodružství.
Tidal Bubbles
N/A
Tidal Bubbles je jednoduchá bubble hra, ve které budete klikat na bubliny stejné barvy s minimálním počtem 3 a tím bubliny zmizí a vám se přičtou body.
Marbles Shooter
FlashMarbles Shooter (539kB)
73%
Marbles Shooter je povedená bubble shooter hra. Cílem hry bude spojit alespoň 3 a více stejně barevných kuliček dohromady.
Gem Away!
FlashGem Away! (4MB)
30%
Gem Away neboli Dino Bubble je fantastická buuble shooter hra. Čeká na vás spoustu levelů a rozsáhlá mapa, takže si užijete opravdovou bubble mánii.
Mahzoong
FlashMahzoong (1MB)
80%
V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Pea Princess
FlashPea Princess (844kB)
100%
Pea Princess je logická hra pro dívky, ve které budete mít za úkol spojovat barevně stejné kuličky k sobě. Čím více jich spojíte dohromady, tím více se vám přičte bodů.
Puzzle Bobble
FlashPuzzle Bobble (337kB)
40%
Puzzle Bobble známější spíše pod názvem Bust-a-Move je logický rychlík na způsob hry Tetris. Vaším úkolem bude spojovat 3 a více stejně barevných kuliček k sobě.
Salazar
93%
Salazar je logická skládačka. Vaším úkolem bude spojovat stejné symboly. Čím více jich najednou spojíte, tím více obdržíte bodů.
Dna Lab Rush!
80%
Dna Lab Rush je logická hra, ve které budete skládat k sobě stejně barevné vzorky DNA.
Assemble Monsters
N/A
Assemble Monsters je logická skládačka, ve které budete skládat příšery.
Crystals
FlashCrystals (5MB)
100%
Crystals je jednoduchá oddechová hra s velmi příjemnou hudbou u které budete krásně relaxovat. Vaším úkolem v této hře bude spojovat 3 a více stejně barevných symbolů k sobě.
Euro Voyage
FlashEuro Voyage (10MB)
80%
Euro Voyage je takový logický rychlík, ve kterém na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete mít za úkol spojit 3 a více stejných symbolů.
Mouse Chain
FlashMouse Chain (2MB)
40%
Mouse Chain je logický rychlík, ve kterém budete mít za úkol spojovat tři a více stejně barevných myší. Čeká na vás několik různorodých levelů.
Mayan Bubbles
60%
Mayan Bubbles je bubble shooter hra. Vaším úkolem bude trefovat bubliny se stejnou barvou v minimálním počtu tří bublinek.
Christmas Match 3
80%
Christmas Match 3 je další Vánoční hra. Tentokrát budete mít za úkol spojit 3 a více stejných symbolů k sobě.
XMas Mahjong 2016
33%
V online hře XMas Mahjong 2016 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Jellies Fun
FlashJellies Fun (4MB)
N/A
Jellies Fun je zábavná logická skládačka pro malé i velké holky i kluky. Ve hře samotné budete mít za úkol skládat 3 a více stejných symbolů k sobě.
Candy Cafe
FlashCandy Cafe (10MB)
33%
Candy Cafe je parádní relaxační hra. Ve hře samotné budete skládat 3 a více stejných symbolů k sobě. Čeká na vás dlouhá cesta a spoustu levelů a zábavy.
Marbles Myth
FlashMarbles Myth (1MB)
100%
Marbles Myth je logická hra typu Bubble Shooter, ve které budete skládat 3 a více stejných bublinek k sobě podle barvy.
Match Craft
FlashMatch Craft (8MB)
N/A
Match Craft je logická hra na téma MineCraftu, ve které budete mít za úkol spojovat 3 a více stejných kvádrů k sobě.
Shell Shock! Match 3
60%
Shell Shock je opravdu výborná logická hra, která vás rychle vtáhne do děje svou jednoduchostí a hratelností. Ve hře budete mít za úkol spojovat 3 a více stejných symbolů. Čeká na vás velké množství levelů a každý je něčím jedinečný.
The Silent Neighborhood
67%
The Silent Neighborhood je neobyčejná a zároveň kouzelná hra. Vaším hlavním úkolem bude hledání skrytých předmětů na mapě. Ale zahrajete si i mini hry jako je spojování 3 a více stejných symbolů.
Zombie Match
FlashZombie Match (16MB)
40%
Zombie Match je logická online hra, ve které budete sklízet zeleninu. Před sebou budete mít hrací pole plné všemožné zeleniny a vaším úkolem bude klikat na 3 a více stejných kusů zeleniny.
Paranormal Woods
84%
Paranormal Woods je neobyčejná a zároveň kouzelná hra. Vaším hlavním úkolem bude hledání skrytých předmětů na mapě. Ale zahrajete si i mini hry jako je spojování 3 a více stejných symbolů nebo hledání rozdílů.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...