Retro (78 her)

Exploder
85%
Exploder je hra podobná klasickému Bombermanu, ale s vesmírným tématem. Hráči musí bojovat proti ostatním hráčům i příšerám tím, že sázejí bomby a utíkají před útoky a výbuchy. Zahájení hry je docela snadné a přímé, zvládnout všechny herní triky je neuvěřitelně těžké. Všechna grafická herní aktiva je pixelová kresba odrážející původní hru. Bitvy v Exploderu jsou velmi zábavné a náročné, s virtuálními mincemi a zkušenostními body jako potěšením! V herním obchodě můžete pomocí mincí vylepšit vzhled své postavy nákupem nových skinů a dalších aspektů.
Super Onion Boy
93%
Super Onion Boy je super skákací hra pro malé i velké. Budete procházet různé levely a ničit všemožné nepřátele. Snažte se dostat až do cíle a zachránit unesenou princeznu.
Mini Machines
90%
Mini Machines je roztomilá hra s malýma autíčkama. Vyberete si trať a autíčko a pustíte se do samotného závodu. Během hry doporučujeme sbírat penízky, které jsou rozzeseté na trati, pak si za ně můžete vylepšovat jízdní vlastnosti vašeho autíčka.
Arkanoid Defender
N/A
Arkanoid Defender je online hra, která byla inspirovaná starou hrou Arkanoid a Space Invaders. Vaším úkolem bude odrážet kuličku a snažit se vystřílet všechny mimozemské létající talíře.
Absorbed
FlashAbsorbed (3MB)
N/A
Absorbed je skákačka s retro grafikou, kde budete procházet jednotlivé levely a zabíjet různé příšerky.
Absorbed 2
FlashAbsorbed 2 (4MB)
N/A
Absorbed 2 je skákačka s retro grafikou, kde budete procházet jednotlivé levely a zabíjet zombíky.
Puzzle Bobble
FlashPuzzle Bobble (337kB)
40%
Puzzle Bobble známější spíše pod názvem Bust-a-Move je logický rychlík na způsob hry Tetris. Vaším úkolem bude spojovat 3 a více stejně barevných kuliček k sobě.
Prince of Persia: Special Edition
100%
Prince of Persia se dočkal svého předělání do Flash platformy. V této speciální edici jsou nové levely a lepší grafika než v původní staré hře z roku 1990.
Supaplex
FlashSupaplex (4MB)
100%
Supaplex je logická retro hra, která vám pěkně provětrá mozkové závity. V roli červeného pac-mana budete sbírat v jednotlivých levelech atomy a vyhýbat se nebezpečí.
Super Dangerous Dungeons
N/A
Super Dangerous Dungeons je jednoduchá, ale velmi povedená skákačka s retro grafikou a výbornou hratelností. Budete procházet různé levely a čelit nebezpečí a pastím, abyste se zdárně dostali do dalšího levelu.
Flash Doom 2D
N/A
Flash Doom 2D je jednoduchá skákačka na motivy jedné staré hry s názvem Doom, kterou určitě všichni znáte. Budete procházet různé levely a zabíjet příšery ze samotného pekla.
MS Paintracers
80%
MS Paintracers je retro závodní hra. Ovládání i grafika vám budou připadat velmi primitivní, ale takto dříve opravdu hry vypadaly. Kromě samotných závodů si budete moci vaše auto i vylepšovat.
Fist Puncher
FlashFist Puncher (7MB)
N/A
Fist Puncher je retro akční arkáda, ve které budete bojovat na život a na smrt holýma rukama na ulici s pouličním gangem.
LAB
FlashLAB (3MB)
N/A
LAB je retro 3D střílečka, která jako by z oka vypadla staré hře Wolfenstein z roku 1992. Ve hře samotné budete procházet komplex laboratoří a zabíjet všechny nestvůry.
Retro Racers 3D
N/A
V této závodní hře s retro grafikou budete jezdit v závodním autíčku a vaším úkolem bude porazit všechny soupeře na trati a vyhrát závod.
The Last Samurai
N/A
The Last Samurai je akční skákačka s retro grafikou. Vaším úkolem bude procházet různé levely a zabíjet ostatní samuraie, hledat svitky a dostat se zdárně živý a zdravý až na konec levelu.
Airway Battle
60%
Online hra Airway Battle vypadá velice jednoduše a nezáživně na první pohled, ale nenechte se zmást. Postupem času můžete hře propadnout díky její jednoduchosti a chytlavosti.
Mario Tetris 3
N/A
Kombinace dvou starých her může sklidit hodně ovoce a o to lepší ovoce bude, když se jedná u hry Mario a Tetris :-)
Call of Spring
N/A
Call of Spring je akční skákačka s veverkou. Vžijete se do role veverky a vydáte se procházet různé levely, ve kterých budete ničit všechny nepřátele.
Moorhuhn 2
FlashMoorhuhn 2 (789kB)
67%
Kolik dokážete postřílet slepic ve hře Moorhuhn 2 v časovém limitu? Vaší brokovnici nabíjíte mezerníkem, míříte a střílíte myší.
Alpha Force
FlashAlpha Force (6MB)
N/A
Alpha Force je klasická retro arkáda. Budete ovládat mocného a silného robota, procházet různé levely a ničit všechny nepřátelské jednotky jako Alpha Force.
Astrobots: First Contact
N/A
Astrobots je retro hra a podle toho vypadá grafika, hratelnost i hudba. Přistanete na neznámé planetě a vydáte se čelit neznámým tvorům a místům. Dokážete přežít?
Golf is Hard
FlashGolf is Hard (5MB)
N/A
Golf is Hard je retro sportovní hra, ve které si zahrajete golf. Čeká na vás několik terénů a hřišť.
Pacman Original
FlashPacman Original (247kB)
100%
Pacman je legendární stará hra z roku 1983. Toto je remake staré hry do flash podoby, díky kterému si ji můžete zahrát i vy.
Newspaper Boy
N/A
Tato online hra se inspirovala legendární starou hrou z roku 1988 PaperBoy. Budete rozvážet noviny na svém kole ve vilové čtvrti. Čím více škody napácháte, tím lépe pro vás. Čeká na vás opravdu spoustu levelů a tuning vašeho kola.
Doom: Hangar Level
N/A
Kdo z vás snad nezná jednu z prvních 3D FPS akčních her s názvem Doom, tak má velkou mezeru ve vzdělání. Tato verze je remake staré hry do hezčí unity 3D grafiky. Zahrajte si první level této parádní hry.
Lederoid
FlashLederoid (5MB)
N/A
Lederoid je online hra v retro grafice vycházející z legendární staré hry Arkanoid. Hra má parádní hratelnost a retro grafiku a stylovou hudbu. Ti zkušenější z vás uvítají možnost směrovat kuličku.
Gunnihilation Prototype
N/A
Gunnihilation Prototype je taková retro online hra. V roli ozbrojeného panáčka budete procházet jednotlivé levely a ničit a zabíjet všechny vaše nepřátele.
Cardinal Quest
N/A
Tato online RPG hra v retro grafice nebude vyhovovat každému, ale své příznivce si jistě najde.
Cardinal Quest 2
20%
Tato online RPG hra v retro grafice nebude vyhovovat každému, ale své příznivce si jistě najde.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...