Thing Thing (9 her)

Thing Thing Arena Classic
N/A
Netrvalo dlouho a další díl online hry série Thing-Thing je tady. Jak už sám název hry napovídá, bude se jednat o klasickou arénu. Na začátku hry si utvoříte profil postavy - její vzhled, vyberete dvě zbraně, zvolíte prostředí arény a nakonec vyberete jeden ze tří módů.
Thing Thing Arena Pro
100%
Po dlouhé době jsme se konečně dočkali pokračování parádní střílečky online hry Thing Thing Arena. Pokud patříte mezi milovníky brutálních stříleček, tak se divím, že ztrácíte čas čtením popisku :-)
N/A
Thing Thing Arena 3 je dosud nejlepší ze všech Thing Thingu, výborná hratelnost a doprovodná hudba. Kdo nezná? Měl by vyzkoušet!
N/A
Po dlouhém čekání opět vychází akční hra Thing Thing 4. Pokud vám název hry nic neříká, nevadí. Vyzkoušejte a uvidíte. Pro ostatní je to povinnost. Vydejte se do Thing Thingova světa a postřílejte všechny nepřátele.
N/A
Thing Thing Arena 2 je jedna z nejlepších ze všech Thing Thingu, výborná hratelnost a doprovodná hudba. Kdo nezná? Měl by vyzkoušet!
N/A
Thing Thing Arena je hlavně o přežití, kdo vydrží nejdéle naživu v aréně? Není to nic jednoduchého, ale trochu cviku a dostanete se do toho.
N/A
Další povedený díl Thing Thinga už snad nemusím představovat. Chcete si zastřílet? Tak tady máte šanci!
N/A
Tak pokud se nudíte někde ve škole nebo kdekoli jinde, nebo jste na nikoho naštvaní, tak tahle hra Vám zaručeně trochu uleví. Není nad to postřílet pár nepřátel.
FlashThing Thing (615kB)
100%
Tahle brutální střílečka se autorům povedla, ale lepší jsou její další díly.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...