Bomberman (27 her)

Exploder
85%
Exploder je hra podobná klasickému Bombermanu, ale s vesmírným tématem. Hráči musí bojovat proti ostatním hráčům i příšerám tím, že sázejí bomby a utíkají před útoky a výbuchy. Zahájení hry je docela snadné a přímé, zvládnout všechny herní triky je neuvěřitelně těžké. Všechna grafická herní aktiva je pixelová kresba odrážející původní hru. Bitvy v Exploderu jsou velmi zábavné a náročné, s virtuálními mincemi a zkušenostními body jako potěšením! V herním obchodě můžete pomocí mincí vylepšit vzhled své postavy nákupem nových skinů a dalších aspektů.
Bomb It 7
FlashBomb It 7 (8MB)
N/A
Sedmé pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
Modern Tanks
FlashModern Tanks (3MB)
N/A
Ve hře Modern Tanks si můžete zahrát i dva hráči na jednom počítači. Budete ovládat malý tank a ničit ostatní tanky. Zároveň musíte bránit svůj domeček.
Fire and Bombs 2
N/A
Online hra Fire and Bombs 2 je super multi-playerová hra ve stylu bomberman.
Bomb It 6
FlashBomb It 6 (8MB)
N/A
Šesté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
Robomber
FlashRobomber (2MB)
N/A
Ro-bomber je multi-playerová hra pro více hráčů ve stylu bomberman. Utkejte se s hráči z celého světa a nebo si jenom tak zahrajte s kamarádem.
Bomb It 5
FlashBomb It 5 (8MB)
100%
Páté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
Playing with Fire 3
N/A
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné.
Bomb It 4
FlashBomb It 4 (5MB)
N/A
Čtvrté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky. V tomto pokračování naleznete i závodní verzi hry.
N/A
Ve hře Super Shoot Em Up 2 budete ovládat malý tank. Hra je na principu hry bomberman. Herní plochu uvidíte ze shora a vaším úkolem bude zničit všechny nepřátelské tanky. Během levelu budete sbírat různá vylepšení a zbraně pro váš tank.
N/A
Ve hře Super Shoot Em Up budete ovládat malý tank. Hra je na principu hry bomberman. Herní plochu uvidíte ze shora a vaším úkolem bude zničit všechny nepřátelské tanky. Během levelu budete sbírat různá vylepšení pro váš tank.
FlashBomb It 3 (4MB)
N/A
Třetí pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky. V tomto pokračování naleznete i závodní verzi hry.
FlashBalloono (74kB)
N/A
Balloono je multi-playerová verze hry bomberman. Ve hře budete hrát s opravdovými hráči z celého světa. Cílem hry je zničit všechny soupeře na obrazovce.
N/A
Ve hře Undead Hunter se ocitnete na místě pravděpodobně po nějaké biologické nehodě. Všude jsou mrtví, ale vypadáto že mrtví ožívají a nejsou zrovna přátelští. Pozabíjejte zombies dříve než si na vás pochutnají.
N/A
Ve hře Zombie Bomber (zkráceně Zomber) budete ovládat robota, který pokládá miny. Všude okolo vás jsou zombies a jdou po vás.
FlashBomb It 2 (5MB)
N/A
Druhé pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
N/A
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.
FlashBomber Kid (584kB)
N/A
Bomber Kid je hra, ve které budete s malým klučinou procházet levely plné nástrah a příšer. Budete pokládat bomby a sbírat klíče, abyste se dostali do dalších levelů. Dejte si pozor, máte omezený počet bomb.
FlashFire and Bombs (350kB)
N/A
Další obdoba hry bomberman. Tato se celkem povedla a můžete si zahrát až ve čtyřech hráčích a z toho budou dva hráči živí.
FlashBomb It (2MB)
N/A
Výborná hra pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
N/A
Hra na způsob hry Bomberman. Jezdíte v tanku, sbíráte různá vylepšení a zbraně a ničíte nepřátelské tanky. Nesmíte dopustit, aby zničily váš radar! Čeká na vás nekolik povedených levelů.
FlashJames Bomb 2 (289kB)
N/A
V této online hře budete hrát za hrdinu Jamese a jeho úkolem bude zabít všechny příšerky v bludišti. Hra se velmi podobá staré hře Bomberman.
FlashPyromasters (2MB)
N/A
Pyromaster je klasický Bomberman, kterého můžou hrát až 4 hráči na jednom počítači. Úkolem je zabít všechny protivníky v časovém limitu. Poslední živý vyhrává.
Flash247 Bombs (2MB)
N/A
Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.
N/A
Tak tohle patří mezi ty lepší napodobeniny Bombermana. Ovládáte chlapce, který pokládá bomby, sbírá body a ruzná vylepšení jako plamínky, bomby a jiné. Za nasbírané body si po skončení daného levelu mužete koupit životy a nebo jiná vylepšení.
N/A
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.
FlashBomberman (197kB)
N/A
Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...