Brutální (466 her)

C-Virus Game: Outbreak
76%
Nový virus zasáhl Zemi, je to C-virus! Infikováno je více než 90% populace. Jsi bývalý námořník s PTSD, udělej si cestu, jak uniknout a zůstat naživu!
Gun Mayhem 3D
100%
Gun Mayhem 3D je akční FTP střílečka.
Stickman Street Fighting
87%
Stickman Street Fighting je akční bojová hra, ve které v roli Stickmana budete chodit po ulici a likvidovat nepřátele chodící z obou stran. Zbraně naleznete na ulici. Zkuste vydržet co nejdéle naživu.
Go Chicken Go
87%
Ve hře Go Chicken Go budeš muset převést kuře přes silnici tak, aby ho nic nepřejelo.
State of Zombies 3
72%
State of Zombies 3 je hra, ve které budete likvidovat zombies. Ocitnete se na ulici s pistolí a páčidlem a musíte dojít na konec ulice a přežít. Samozřejmostí jsou nové zbraně a různá vylepšení.
Action Bros
FlashAction Bros (9MB)
20%
Action Bros je akční skákačka, která kromě single-player nabízí i možnost multi-player. Vaším úkolem bude zneškodnit bombu a všechny nepřátelské jednotky.
The Forsaken Lab 3D 2
91%
The Forsaken Lab 3D 2 je parádní akční 3D FPS střílečka z dost děsivého prostředí. Ve druhém díle se ocitnete na opuštěné ropné plošině. Proč jsou všichni mrtví a co se tam stalo?
The Forsaken Lab 3D
90%
The Forsaken Lab 3D je parádní akční 3D FPS střílečka z dost děsivého prostředí. Vydáte se do podzemních laboratoří kdesi na pustém ostrově vyřešit záhadu. Proč jsou všichni mrtví a co se tam stalo?
S.T.A.N.D.
FlashS.T.A.N.D. (5MB)
N/A
S.T.A.N.D. je akční střílečka, kterou uvidíte ze shora. Vaším úkolem bude postřílet všechny nepřátelské jednotky v každém levelu. Když budete střílet a nebudete se pohybovat, tak bude herní čas zpomalený, jak se pohnete, čas se vrátí do reality.
Brave Astronaut
N/A
Brave Astronaut je akční hra. V roli astronauta ztroskotáte na neznámé planetě a vydáte se vstříc nebezpečí nového světa.
Don't Whack Your Boss: With Super Power
N/A
Štve vás šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.
Diamond in the Rough
N/A
Ve hře Diamond in the Rough budete bránit diamant, který se budou snažit ukrást zloději.
Mexico Rex
FlashMexico Rex (7MB)
N/A
V této hře s názvem Mexico Rex budete běhat po Mexiku a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem, který má na sobě připevněný rotační kulovet.
Vanila Shooter
N/A
Vanila Shooter je brutálně roztomilá střílečka. Vaším úkolem bude střílet roztomilé plyšáky.
Dead Swarm
Unity3DDead Swarm (22MB)
N/A
Dead Swarm je 3D akční střílečka. Ocitnete se v nějaké polorozpadlé budově co vypadá jako nemocnice. Máte zbraň a za chvilku se na vás pohrnou krvelační zombie ze všech stran. Jak dlouho dokážete odolávat?
Shoot Them All
N/A
Shoot them ALL je 3D akční střílečka a jak už název hry napovídá, tak půjde o to, postřílet všechny.
Flash Doom 2D
N/A
Flash Doom 2D je jednoduchá skákačka na motivy jedné staré hry s názvem Doom, kterou určitě všichni znáte. Budete procházet různé levely a zabíjet příšery ze samotného pekla.
LAB
FlashLAB (3MB)
N/A
LAB je retro 3D střílečka, která jako by z oka vypadla staré hře Wolfenstein z roku 1992. Ve hře samotné budete procházet komplex laboratoří a zabíjet všechny nestvůry.
Beat the Zombie!
N/A
Beat the Zombie je idle hra, ve které budete klikat myší na zombíka. Tím mu budete ubírat životy a vydělávat tak peníze, které využijete k vylepšení vlastní postavy.
Special Strike Remastered
100%
Výborná 3D akční multi-playerová FTP střílečka inspirovaná legendární hrou Counter Strike 1.6 v celé své kráse. Není co dodat. Doporučujeme!
Alienware 2
Unity3DAlienware 2 (48MB)
N/A
Alienware 2 je akční 3D střílečka pro více hráčů. Po spuštění hry si vytvoříte novou mapu a nebo se připojíte do už vytvořené mapy a boj může začít.
Pixel Warfare 3
N/A
Výborná 3D akční střílečka z prostředí Minecraft a ve stylu Counter Strike. Na začátku hry si vytvoříte místnost a nebo se rovnou rychle a jednoduše připojíte už do vytvořené místnost a válka může začít.
Dawn of the Sniper 2
N/A
Ve hře Dawn of the Sniper 2 si zahrajete na odstřelovače, který bude bránit vytyčené cíle před nájezdy zombies.
Paris Rex
FlashParis Rex (9MB)
N/A
V této hře s názvem Paris Rex budete běhat po Paříži a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem.
Strike Force Heroes 3
100%
Další výborná hra do sbírky se jmenuje Strike Force Heroes 3. Je to hra typu Armor Mayhem, Unreal Flash, BearBarians nebo Combat Hero Adventures. Ve hře budete běhat po aréně a likvidovat nepřátele. Můžete sbírat různé zbraně, díky kterým se stane hra o dost zábavnější. Doporučujeme!
Stick Squad 4
FlashStick Squad 4 (20MB)
N/A
Stick Squad 4 je akční hra, ve které budete plnit různé mise jako nájemný zabiják. Vaší předností bude odstřelovací puška (sniperka), kterou budete nepřátele likvidovat na velkou vzdálenost.
Big Bad Ape
FlashBig Bad Ape (10MB)
N/A
Big Bad Ape je lehce brutální hra, ve které budete běhat s přerostlou opicí po městě a ničit vše, co vám přijde do cesty.
Los Angeles Shark
N/A
Ve hře Los Angeles Shark si zahrajete za žraloka z Los Angeles a vašim úkolem bude ničit všechno a sežrat všechny, co vám přijdou do cesty.
Counter Strike Online
20%
Legendární a kultovní 3D FPS Counter Strike 1.6 si můžete zahrát online s ostatními hráči jednoduše a rychle bez jakékoli instalace hned teď. Doporučujeme !!!
Whack Your Ex
N/A
Štve vás vaše ex přítelkyně? Podívejte se na pár vtipných animací, co všechno se může přihodit, když se s ní opět sejdete.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...