Skákačky (434 her)

Earth Taken 3
FlashEarth Taken 3 (13MB)
90%
Výborná online hra z post-apokalyptického prostředí. Zemi napadli mimozemšťané a vy se s nimi vydáte do boje. Budete muset urazit dlouhou cestu a pozabíjet spoustu vetřelců, abyste získali planetu Zemi zase zpět.
Doodle Santa Jump
N/A
Doodle Santa Jump je jednoduchá Vánoční hra. Dokážete vyskákat se Santou co možná nejvýše?
Diseviled
FlashDiseviled (13MB)
N/A
Diseviled je akční skákačka z temného prostředí. Budete procházet obrovský hrad plný nepřátel a čelit zlu na každém kroku.
Bomb the Pirate Pigs
N/A
Bomb the Pirate Pigs je logická skákačka, ve které budete plnit jednotlivé levely. V každém levelu budete mít za úkol bombou zničit všechny piráty.
Crest Breakout 2
N/A
Crest Breakout 2 je postřehová skákačka, ve které budete procházet různé levely a sbírat zelené mince. Během vaší cesty se budete muset vyhýbat různým překážkám a pastím.
Money Movers 3: Guard Duty
N/A
V této hře se stanete bachařem a se svým psem budete chytat lumpy.
SpongeBob Speedy Pants
N/A
Kdo by neznal SpongeBoba...? Animovaného hrdinu, který připravuje krabí hambáče v restauraci pana Krabse. V této hře si s ním prožijete malé dobrodružství.
Super Adventure Pals: Battle Arena
N/A
Super Adventure Pals Battle Arena je akční hra, ve které budete svým hrdinou likvidovat ostatní hrdiny v jedné z mnoha arén.
Another Life 2
N/A
V této hře pro dívky s názvem Another Life 2 se ocitnou kluk s dívkou v pohádkovém světě. Budou muset podstoupit dlouhou cestu plnou dobrodružství a nebezpečí, aby se dostali zpět do svého světa.
Lynxman
FlashLynxman (7MB)
30%
Lynxman je postřehová skákačka, ve které budete mít za úkol dostat se co možná nejdále to půjde. Na cestě bude číhat spoustu překážek, které musíte přeskočit.
Cyber Chaser 2: Counterthrust
N/A
V online hře Cyber Chaser 2 budete bojovat s roboty ve městě. Hra je udělaná formou plošinovky, takže budete skákat a střílet po všem. Po každém kole si můžete vylepšit postavu či zbraně.
Dune Runners
FlashDune Runners (4MB)
N/A
Dune Runners je oddechová hra, ve které budete surfovat po písečných vlnách s ostatními soupeři. Budete si tím vydělávat peníze a za ty kupovat různá vylepšení.
Paris Rex
FlashParis Rex (9MB)
N/A
V této hře s názvem Paris Rex budete běhat po Paříži a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem.
The Last Samurai
N/A
The Last Samurai je akční skákačka s retro grafikou. Vaším úkolem bude procházet různé levely a zabíjet ostatní samuraie, hledat svitky a dostat se zdárně živý a zdravý až na konec levelu.
Strike Force Heroes 3
100%
Další výborná hra do sbírky se jmenuje Strike Force Heroes 3. Je to hra typu Armor Mayhem, Unreal Flash, BearBarians nebo Combat Hero Adventures. Ve hře budete běhat po aréně a likvidovat nepřátele. Můžete sbírat různé zbraně, díky kterým se stane hra o dost zábavnější. Doporučujeme!
Nervous Bot
FlashNervous Bot (2MB)
N/A
Nervous Bot je jednoduchá logická skákačka, ve které budete procházet různé levely (obrazovky) a vaším úkolem bude dostat se s robotem do dveří.
G-Switch 2
FlashG-Switch 2 (9MB)
N/A
G-Switch 2 je multi-playerová hra až pro 8 hráčů na jednom počítači. Vašim úkolem bude doběhnout co nejdále. Hru ovládáte pouze jedním tlačítkem.
Big Bad Ape
FlashBig Bad Ape (10MB)
N/A
Big Bad Ape je lehce brutální hra, ve které budete běhat s přerostlou opicí po městě a ničit vše, co vám přijde do cesty.
Kill the Plumber 2
N/A
Kill the Plumber 2 je takový Mário naruby. Čeká na vás několik levelů a vaším úkolem bude zabít Mária dřív než vám uteče.
Fathom
FlashFathom (3MB)
N/A
Fathom je postřehová skákačka, ve které budete ovládat jednoho panáčka, který se bude muset dostat pryč z nepřátelského prostředí, kde je vězněn.
Tiny Treasure
N/A
Tiny Treasure je logická skákačka, ve které budete ovládat 2 panáčky zároveň a budete procházet různé levely. Každý panáček může chodit po odlišné trase a musí se společně dostat do cíle. To se neobejde bez vzájemné pomoci.
Blob's Adventure
80%
Blob's Adventure je 3D postřehová skákačka. Budete hrát za žlutého blobíka a vaším úkolem bude posbírat co nejvíce hvězdiček, abyste mohli zdárně postoupit do dalšího kola.
Avengers Age of Ultron: Global Chaos
100%
Ve filmové hře Avengers Age of Ultron Global Chaos budete na různých místech po celém světě kazit ďábelské plány Ultronovi. Ve hře si můžete přepínat mezi čtyřmi hrdiny (Kapitán Amerika, Hulk, Thor a Iron man).
Call of Spring
N/A
Call of Spring je akční skákačka s veverkou. Vžijete se do role veverky a vydáte se procházet různé levely, ve kterých budete ničit všechny nepřátele.
Level Editor 4: Wild West
N/A
Hra s neobvyklým názvem Level Editor 4 Wild West je hrou, ve které si musíte za chodu hry dostavět level podle vašich potřeb, abyste ho mohli zdárně dokončit. Je to zajímavý nápad na hru a určitě stojí aspoň za vyzkoušení.
Alpha Force
FlashAlpha Force (6MB)
N/A
Alpha Force je klasická retro arkáda. Budete ovládat mocného a silného robota, procházet různé levely a ničit všechny nepřátelské jednotky jako Alpha Force.
Astrobots: First Contact
N/A
Astrobots je retro hra a podle toho vypadá grafika, hratelnost i hudba. Přistanete na neznámé planetě a vydáte se čelit neznámým tvorům a místům. Dokážete přežít?
Battle Force
FlashBattle Force (15MB)
N/A
Ve hře Battle Force si zahrajete za elitního vojáka a budete vysláni do nepřátelského území, kde budete likvidovat všechny nepřátelské jednotky.
Kill the Plumber
N/A
Kill the Plumber je takový Mário naruby. Čeká na vás několik levelů a vaším úkolem bude zabít Mária dřív než vám uteče.
London Rex
FlashLondon Rex (14MB)
N/A
V této hře s názvem London Rex budete běhat po městě London a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem. Sbírejte všechny hvězdičky, později se vám budou hodit na nového Rexe.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...