Skákačky (434 her)

N/A
Dokonalá a výborně propracovaná zajímavá hra s příjemnou hudbou. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely a snažíte se přežít.
20%
Už čtvrtý díl série hry StickMan Sam. Jako ozbrojený panáček procházíte různé levely a zabijíte vše, co se hýbe.
N/A
V roli malého panáčka Sama, který je poměrně slušně vybaven zbraněmi, procházíte různé levely a zabíjíte vše, co se hýbe.
N/A
Tady si mužete na vlastní kuži vyzkoušet jaké to je skákat na trampolíně všelijaké salta, kotouly a přemety, jenom bacha ať nespadnete mimo trampolínu. Občas Vás to vymrští tak rychle a daleko, že se nestačíte ani divit.
FlashDouble Wires (30kB)
N/A
V této hře ovládáte panáčka, který vystřeluje z rukou provázky, podobně jako Spiderman pavučinu a musíte se přemístit co nejdál.
FlashStaggy 2 (5MB)
N/A
V roli černého rytíře máte za úkol pozabíjet co nejvíce soupeřu. Čím více soupeřu pozabíjíte, tím více peněz na konci kola dostanete.
FlashDad n' Me (3MB)
N/A
Tak tohle je docela agresivní, ale i komická hra. Chodíte a mlátíte děti, nebo co to je, na hřišti. Mužete používat jednoduché údery až po komba.
N/A
Sam, narozdíl od prvního dílu, už prochází celé levely a né pouze obrazovky, což je velký pokrok, hra získala na zajímavosti, určitě vyzkoušejte.
FlashStickman Sam (678kB)
N/A
V roli malého panáčka Sama procházíte levely a ničíte vše co se hýbe i to co stojí nehybně na místě.
N/A
Thing Thing Arena 2 je jedna z nejlepších ze všech Thing Thingu, výborná hratelnost a doprovodná hudba. Kdo nezná? Měl by vyzkoušet!
N/A
Thing Thing Arena je hlavně o přežití, kdo vydrží nejdéle naživu v aréně? Není to nic jednoduchého, ale trochu cviku a dostanete se do toho.
N/A
Další povedený díl Thing Thinga už snad nemusím představovat. Chcete si zastřílet? Tak tady máte šanci!
N/A
Tak pokud se nudíte někde ve škole nebo kdekoli jinde, nebo jste na nikoho naštvaní, tak tahle hra Vám zaručeně trochu uleví. Není nad to postřílet pár nepřátel.
FlashThing Thing (615kB)
N/A
Tahle brutální střílečka se autorům povedla, ale lepší jsou její další díly.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...