Hry pro dva (167 her)

FlashMicro Boats (6MB)
N/A
Micro Boats je skvělá závodní hra s pěknou grafikou, příjemnou hudbou a výbornou hratelností. Ve hře si vyberete jednu lodičku a pustíte se do závodu s ostatními soupeři. Můžete přizvat i vaše kamarády pomocí speciálního odkazu, který vám hra vygeneruje a zahrát si s živými kamarády.
FlashRed Driver 2 (5MB)
N/A
Red Driver 2 je závodní hra, ve které usednete za volant nadupaného auta a vydáte se na nelegální závod do ulic Miami, Bronxu a Čínského města. Bouračky jsou na denním pořádku.
FlashOrb Wars (2MB)
N/A
Orb Wars je hra pro dva hráče. Vašim úkolem bude co nejrychleji skládat kuličky stejné barvy k sobě. Soupeř vás může spomalit třeba zmrazením, tak si na to dejte pozor a nenechte se tím rozhodit.
N/A
Ragdoll Double Dodge je zábavná hra, kterou mohou hrát dva hráči současně, ale je určena jenom pro jednoho. Ve hře uplatníte hlavně svůj postřeh, protože budete muset ovládat dva panáčky najednou. Jednoho myší a druhého pomocí šipek na klávesnici.
FlashKulečník (670B)
N/A
Kulečník je hra známá snad všem. Hraje se většinou v barech, hospodách, klubech či hernách nebo také online na počítači. Teď máte možnost vyzvat vašeho kamaráda a zahrát si s ním kulečník po internetu online.
FlashBalloono (74kB)
N/A
Balloono je multi-playerová verze hry bomberman. Ve hře budete hrát s opravdovými hráči z celého světa. Cílem hry je zničit všechny soupeře na obrazovce.
FlashKawairun (4MB)
N/A
Zkuste doběhnout co nejdále ve hře Kawairun. Budete se vyhýbat různým překážkám na trati. Hru mohou hrát dva hrači na jednom počítači.
N/A
3D Fighting Bloody Rage 2 je bojová hra ve stylu Street Fighter nebo Mortal Kombat. Na začátku hry si zvolíte jednu z postav a jdete se utkat do ringu se soupeřem na život a na smrt.
N/A
Good Game Poker je multi-playerová karetní hra. Ve hře si zahrajete s hráči z celého světa bez rozdílu věku, pohlaví nebo zkušeností.
N/A
Stick Figure Badminton je sportovní hra pro dva hráče. Ve hře máte možnost zvolit si dvá módy hry - normální a nebo zábavný mód. Zahrajte si badminton!
N/A
The Fight for Glorton je velmi chytlavá hra, ve které bude vašim jediným úkolem rozdrtit své nepřátele. Na začátku hry si vyberete jednu ze čtyř postaviček a hurá do boje!
FlashCollector 2 (8MB)
N/A
Collector 2 je hra se strašidelným nádechem pro dva hráče. Ve hře budete střílet po nepřátelích a pravděpodobně to nebudou lidé ani zombies.
N/A
Big Battle Tanks je hra vzdáleně připomínající hru Worms. Ve hře si můžete zvolit, jestli chcete hrát Kampaň a nebo Deathmatch. Deathmatch je až pro 5 hráčů. Ve hře samotné budete ovládat tank a snažit se zničit ostatní tanky.
FlashArmor Wars (4MB)
N/A
Armor Wars je pokročilá karetní hra, kterou můžete hrát sami nebo s online soupeři.
N/A
Vzneste se ve svém stroji vzhůru k obloze a střetněte se v bitvě na život a na smrt s elitním protivníkem. Ve vzdušném souboji rozhoduje o bytí a nebytí sebemenší maličkost, cesta k vítězství vede jen přes stoprocentní koncentraci. Fighter Pilot je navíc možné hrát ve verzi pro dva hráče.
N/A
Dragon Fist 3 patří mezi akční bojové hry jako Street Fighter, Mortal Kombat nebo Tekken. Na začátku hry si vyberete bojovníka a jdete do arény. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači.
N/A
Toto je klasický Street Fighter předělaný do flash podoby. Není co dodat, kdo tuhle hru nezná, tak má mezeru ve vzdělání. Hra se nemusí líbit každému, ale je to opravdová klasika.
N/A
V této hře si zahrajete trochu neobvyklou sportovní hru. Budete si pinkat míčkem. Hru mohou hrát i dva hráči zároveň. Na začátku hry si zvolíte jednoho ze čtyř hrdinů a pustíte se do samotného turnaje.
FlashPico 2 (8MB)
N/A
Tak tahle hra vás určitě na čas zabaví pokud jste příznivci her typu Worms. Na začátku si vyberete a nadefinujete mapu a prostředí, ve kterém budete hrát, a pak hurá do boje. Hra je i pro dva hráče.
N/A
Je tu pokračování úspěšné hry Swords and Sandals, kterou tady na webu najdete pod názvem Gladiator. Ve třetím dílu najdete řadu vylepšení oproti předchozím verzí. Tato verze umožňuje hrát po internetu s živými soupeři.
N/A
V této hře pro dva hráče, v podobném stylu jako legendární hra Worms, si zahrajete na kočku a psa. Ty dva budou mezi sebou soupeřit a házet po sobe odpadky a psí kosti a bude to kdo z koho.
N/A
Pokračování úspěšné online multiplayerové hry Platform Racing, ve které se utkáte s živými soupeři z celého světa. Na začátku hry si vyberete postavičku, pak se připojíte na server a jdete závodit.
N/A
Platform Racing je onlinová multiplayer hra, ve které se utkáte s živýmy soupeři z celého světa. Na začátku hry si vyberete postavičku, pak se připojíte na server a jdete závodit.
FlashBomb It 2 (5MB)
N/A
Druhé pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
FlashBrawl Royale (10MB)
N/A
Tato hra je hlavně o vaší pohotové reakci. Budete bojovat s deseti soupeři v deseti kolech a vašim cílem bude hned, jak uvidíte na obrazovce nápis GO, zmáčknout mezernít co nejrychleji. Hra je kvalitně graficky i zvukově doprovázena a nabízí i hru pro dva hráče.
N/A
V této hře si zahrajete za roztleskávačku. Hra je pro jednoho i dva hráče a vašim úkolem bude mačkat šipky na klávesnici ve správný čas a tím docílíte synchronizaci tance s další roztleskávačkou.
N/A
Wrestling Challenge jsou turnaje ve vreslingu. Na začátku hry si sestrojíte legrační postavu a jdete do arény. Hráč 1 šipky pro pohyb a klávesy I, O, P pro útok. Hráč 2 klávesy A, S, D, W pohyb a útok 1, 2, 3.
N/A
Tenis pro dva hráče. Na začátku hry si zvolíte profil a jméno hráče, potom si vyberete hřište a jdete hrát tenis.
FlashRiver War (359kB)
N/A
Taktická tahová strategie pro dva hráče, tak to je River War. Na začátku hry má každý několik vojenských jednotek a cílem je samozřejmě zničit nepřátelské jednotky a dobít jeho území.
N/A
Kombat Fighters je hra, která spojuje karetní a bojovou hru. Podle obrázku poznáte, že jde o předělávku hry Mortal Kombat. Hru mohou hrát dva hráči, ale i jednotlivec.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...