Hry pro dva (167 her)

80%
V této hře se v aréně utkáte s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
FlashBlob Wars (138kB)
N/A
V této logické hře, která je mimo jiné i pro dva hráče, musíte obsadit nepřátelská pole. Kdo má na konci více jednotek, tak ten vyhrává.
FlashRural Racer (305kB)
N/A
V této jednoduché hře si to můžete rozdat s počítačem nebo proti kamarádovi. Hru ovládáte šipkami a klávesou Shift, druhý hráč pak W, A, S, D a Esc.
FlashKore Karts (576kB)
N/A
Tohle jsou jednoduché závody autíček. Výhodou je, že můžete hrát i dva hráči na jednom počítači.
FlashSexy Football (212kB)
N/A
Nechápu proč se tahle hra jmenuje Sexy Fotbal, když je to obyčejný fotbal, který můžou hrát 2 hráči na jednom počítači.
FlashMini Golf (336kB)
N/A
Zahrajte si se svým kamarádem nebo kamarádkou ve škole mini golf. Je to docela zábava!
FlashTanks (416kB)
N/A
Ovládáte tank, kterým musíte balistickou křivkou trefit Vašeho soupeře v druhém tanku. Šipkami můžete popojíždět nebo nastavovat úhel střely.
FlashGalactic Strife (242kB)
N/A
V této hře ovládáte bojový letoun, do kterého si můžete na začátku hry vybrat jednu ze tří zbraní. V samotné hře pak musíte zničit Vašeho nepřítele, což je Váš kamarád, protože hra je pro 2 hráče.
N/A
V této hře si zahrajete minigolf. Můžete si zahrát jen tak a nebo se utkat až se 4 hráči na jednom počítači.
FlashPyromasters (2MB)
N/A
Pyromaster je klasický Bomberman, kterého můžou hrát až 4 hráči na jednom počítači. Úkolem je zabít všechny protivníky v časovém limitu. Poslední živý vyhrává.
N/A
Bojová hra pro 2 hráče na jednom počítači ve stylu legendární hry Street Fighter či Mortal Kombat. Jak už sám název napovídá, budete bojovat ve stylu kapuéry.
N/A
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
ShockwavePhosphor (3MB)
N/A
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
FlashBumper Ball (757kB)
N/A
Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.
N/A
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.
FlashBomberman (197kB)
N/A
Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.
FlashMancala (127kB)
N/A
Tak tady si mužete vyzkoušet, jak jste na tom s inteligencí a mužete porazit počítač nebo třeba živého soupeře, hra je totiž i pro dva hráče.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...