Online hry zdarma (4082 her)

Forest Ride 2
N/A
Ve hře Forest Ride 2 budete řídit motorku a vaším úkolem bude dostat se z místa A do místa B. Vcelku jednoduchý úkol, ale pojedete skrz les, kde bude zrádný terén.
Forest Ride
FlashForest Ride (3MB)
N/A
Ve hře Forest Ride budete řídit motorku a vaším úkolem bude dostat se z místa A do místa B. Vcelku jednoduchý úkol, ale pojedete skrz les, kde bude zrádný terén.
Imperial Guardians
N/A
Imperial Guardians je strategická hra, ve které budete vysílat do boje své vojáky, aby zničili nepřátelskou pevnost. Budete také těžit zlato, abyste měli z čeho platit žold svým vojákům.
Night Drivin
FlashNight Drivin (4MB)
N/A
Night Drivin je jednoduchá závodní auto-moto hra, ve které budete závodit v noci s vytuněnýma autama ve městě. Po každém závodě si můžete auto vylepšit.
S.T.A.N.D.
FlashS.T.A.N.D. (5MB)
N/A
S.T.A.N.D. je akční střílečka, kterou uvidíte ze shora. Vaším úkolem bude postřílet všechny nepřátelské jednotky v každém levelu. Když budete střílet a nebudete se pohybovat, tak bude herní čas zpomalený, jak se pohnete, čas se vrátí do reality.
Dragon Fortress
N/A
Dragon Fortress je strategická hra, ve které budete cvičit draky a posílat je do boje. Hra je v celku rozsáhlá a na první pohled se může zdát komplikovaná, ale rychle pochopíte, co a jak.
Norby
FlashNorby (24MB)
55%
Norby je pěkná oddechovka, ve které budete v jednotlivých levelech sbírat hvězdičky a vyhýbat se různým pastím a nástrahám. Čeká na vás několik levelů a obtížnost se bude každým levelem stupňovat.
Fractured 4
FlashFractured 4 (9MB)
N/A
Fractured 4 je záludná online hra, ve které budete ovládat malého chlapce nebo malou dívku a ti se budou chtít dostat k sobě. Budete procházet jednotlivé levely, ale celkové okolí bude plést vaše smysli.
Hold the Fort!
N/A
Hold the Fort je obranná hra, ve které budete bránit svojí pevnost před nájezdy nepřátel. Z vysoké věže je budete odstřelovat lukem a po každém levelu si budete moci vylepšit různé zbraně nebo vybavení.
Dungeon Clicker
N/A
Dungeon Clicker je postřehová idle hra, ve které budete zabíjet nepřátele zběsilým klikáním na ně. Čekají na vás různá vylepšení a spoustu nepřátel, ale i několik spojenců, kterí vám pomohou v těžkém boji.
Orion Sandbox
FlashOrion Sandbox (40MB)
40%
Orion Sandbox je strategická těžební hra, která na první pohled může vypadat jako skákačka. Ocitnete se na neznámé planetě a budete chtít za každou cenu přežít. Těžte různé suroviny a nerosty (podobně jako v Minecraftu) a vyrábějte z nich různé zbraně a vybavení nutné pro přežití.
Big Chef
FlashBig Chef (10MB)
90%
Big Chef je zábavná hra, kde se z vás stane šéf kuchař. Budete připravovat různé pokrmy ve stánku s rychlým občerstvením jako je pizza, hamburger nebo hranolky.
Clicker Troops
N/A
Clicker Troops je bojová idle hra. Vaším úkolem bude klikat na nepřátelské jednotky a tím je budete zabíjet. Samozřejmostí jsou různá vylepšení postav, zbraní a dovedností.
Balloons vs Zombies 4
N/A
Balloons vs Zombies 4 je logická hra se zombíkama. V samotné hře na vás bude čekat několik levelů a v každém z nich budete muset pozabíjet všechny zombies a zachránit civilisty.
Balloons vs Zombies 3
N/A
Balloons vs Zombies 3 je logická hra se zombíkama. V samotné hře na vás bude čekat několik levelů a v každém z nich budete muset pozabíjet všechny zombies a zachránit civilisty.
Balloons vs Zombies 2
N/A
Balloons vs Zombies 2 je logická hra se zombíkama. V samotné hře na vás bude čekat několik levelů a v každém z nich budete muset pozabíjet všechny zombies a zachránit civilisty.
Balloons vs Zombies
80%
Balloons vs Zombies je logická hra se zombíkama. V samotné hře na vás bude čekat několik levelů a v každém z nich budete muset pozabíjet všechny zombies a zachránit civilisty.
Super Ball 3D
Unity3DSuper Ball 3D (16MB)
N/A
Super Ball 3D je jednoduchá, ale zábavná hra, ve které budete ovládat kuličku. Vaším úkolem bude posbírat všechny věci, klíče a hvězdičky na hrací ploše a pak hurá do cíle.
Magic Key FPS
N/A
Magic Key FPS je jednoduchá 3D akční střílečka. Místo zbraně budete mít kouzelnou hůlku a místo vojáků budete zabíjet duchy a přízraky z jiného světa.
Beat Da Beat
Unity3DBeat Da Beat (43MB)
100%
Beat da Beat je pořádně akční hra. Budete ovládat raketku a ničit nepřátelské jednotky ve vesmíru. Hra není vhodná pro epileptiky a doporučujeme použít sluchátka pro lepší zážitek ze hry.
Marbles Shooter
FlashMarbles Shooter (539kB)
73%
Marbles Shooter je povedená bubble shooter hra. Cílem hry bude spojit alespoň 3 a více stejně barevných kuliček dohromady.
Jump Out: Pinball
N/A
Jump Out Pinball je postřehová hra, ve které budete vystřelovat brouky z červeného ozubeného kola tak, aby posbírali všechny hvězdy a dostali se zdárně do cíle.
Gramp's Ride
FlashGramp's Ride (15MB)
20%
Gramp's Ride je skákačka pro malé i velké děti, holky i kluky. Hra velmi připomíná starou hru Mário. Ve hře samotné budete procházet různé levely a sbírat žetony.
Castle Rush
FlashCastle Rush (8MB)
N/A
Castle Rush je obranná strategická hra, ve které budete ničit nepřátelské jednotky a vylepšovat svůj hrad. Ten se budou snažit dobít hordy nepřátel.
Gem Away!
FlashGem Away! (4MB)
30%
Gem Away neboli Dino Bubble je fantastická buuble shooter hra. Čeká na vás spoustu levelů a rozsáhlá mapa, takže si užijete opravdovou bubble mánii.
Brave Astronaut
N/A
Brave Astronaut je akční hra. V roli astronauta ztroskotáte na neznámé planetě a vydáte se vstříc nebezpečí nového světa.
Be the Ninja
FlashBe the Ninja (5MB)
N/A
Be the Ninja je postřehová skákačka, ve které budete v roli ninji procházet různé levely a zabíjet nepřátele.
Pest Hunter
FlashPest Hunter (7MB)
N/A
Pest Hunter je parádní akční střílečka, ve které se vydáte do odpadní šachty vyhubit všechny hmyzáky a jinou havěť.
Police Team Rescue
N/A
Police Team Rescue je zábavná dobrodružná skákačka, ve které je pro vás připraveno celkem 20 různě obtížných levelů. V každém z nich ovládáte dva policisty, likvidujete gangstery a musíte osvobodit dívku, sebrat všechny valouny zlata a dostat oba policisty k výtahu.
My Kingdom for the Princess 2
N/A
Cesta za princeznou je dlouhá a plná překážek. V této strategické hře budete muset projít několik levelů na čas, abyste se dostali až ke své princezně.
Slice the Box Level Pack
N/A
Příjemná online hra na odreagování. Budete vystřihávat obrazce z papíru.
Riddle Transfer 2
20%
Riddle Transfer 2 je pokračování skvělé adventury. Vaším úkolem bude uniknout s kamarády z Pentagonu a dostat se hvězdnou bránou na vzdálenou planetu, kde musíte překazit plány na zničení Země.
Rats Invasion 3
N/A
Do bytu se vám dostali myši a vy je musíte vyhubit plynem a musíte na to chytře, jinak se jich nezbavíte. V této logické hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich se budete muset zbavit otravných myších škůdců.
Superdozer
FlashSuperdozer (6MB)
N/A
Superdozer je logická oddechová hra, ve které budete v desítkách levelech zapojovat vaše mozkové závity. Vaším úkolem bude dostat dříví na předem určené místo. K tomu vám bude sloužit váš buldozer.
Mahzoong
FlashMahzoong (1MB)
100%
V online hře Mahzoong budete skládat takové japonské pexeso puzzle se zvířátky. Vaším úkolem bude najít vždy dvě stejná zvířátka. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Brave Heads
FlashBrave Heads (346kB)
N/A
Brave Heads je velmi povedená tower defence hra ve všech směrech. Pokud vás bavila hra Kingdom Rush, tak doporučujeme i tuto hru.
Return of the Squid
N/A
Return of the Squid je jednoduchá hra, ve které budete ovládat malou raketku a v nekonečném vesmíru budete ničit všechny asteroidy.
Prince of Persia: The Forgotten Sands
N/A
Prince of Persia The Forgotten Sands je jednoduchá skákačka. Vaším úkolem bude skákat z budouvy na budovu, vyhýbat se pastím a nástrahám a zabíjet nepřátele.
Hamster Mini Golf
N/A
Hamster Mini Golf je jednoduchá oddechová hra pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači.
Defend Kindom Wars
N/A
Defend Kindom Wars je taková tower defence parodie na hru Kingdom Rush.
Hero Simulator: Idle Adventures
N/A
Hero Simulator Idle Adventures je idle hra, ve které půjde o klikání. Vaším úkolem bude klikat, klikat a klikat! Hra skrývá spoustu bonusů, vylepšení a různých zajímavostí, takže vás dokáže zabavit na dlouhou dobu.
Snorkeling
FlashSnorkeling (1MB)
N/A
Snorkeling je relaxační hra, ve které se budete potápět, hledat poklady a vyhýbat se nebezpečným situacím a nebezpečným tvorům.
Smokin Barrels 2
N/A
Zkuste se vrátit do časů dávných, kdy bandité v prérii a v tehdejších městech vedli souboje na život a na smrt kvůli své cti.
Super 4x4 Rally
60%
Super 4x4 Rally je závodní hra, ve které budete řídit offroada s pohonem na všechny čtyři kola.
Zombie Demolisher 3
80%
Zombie Demolisher 3 je logická hra, ve které budete v jednotlivých levelech zabíjet zombíky.
Don't Whack Your Boss: With Super Power
N/A
Štve vás šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.
Bear in Super Action Adventure 2
N/A
V této hře budete ovládat ozbrojeného méďu a prolétávat různé levely plné nepřátelských jednotek. Všechny je musíte zabít. Po každém levelu dostanete nějaké peníze, za které si můžete vylepšit vybavení nebo zbraně.
Tank 2010
FlashTank 2010 (5MB)
N/A
V této hře řídíte rychlý tank a vašim úkolem je zničit všechny nepřátele v misi. Můžete si kupovat různá vylepšení a nové zbraně. Pohybujete se W, A, S, D a střílíte myší.
Diamond in the Rough
N/A
Ve hře Diamond in the Rough budete bránit diamant, který se budou snažit ukrást zloději.
Pea Princess
FlashPea Princess (844kB)
N/A
Pea Princess je logická hra pro dívky, ve které budete mít za úkol spojovat barevně stejné kuličky k sobě. Čím více jich spojíte dohromady, tím více se vám přičte bodů.
Parking Fury
FlashParking Fury (5MB)
N/A
Ve hře Parking Fury na vás čeká několik levelů, kde budete mít za úkol zaparkovat různá auta.
Bazooka Boy 3
N/A
Bazooka Boy 3 je online hra, ve které si zahrajete za kluka s bazukou. Budete procházet jednotlivé levely a sbírat mince.
Absorbed
FlashAbsorbed (3MB)
N/A
Absorbed je skákačka s retro grafikou, kde budete procházet jednotlivé levely a zabíjet různé příšerky.
Absorbed 2
FlashAbsorbed 2 (4MB)
N/A
Absorbed 2 je skákačka s retro grafikou, kde budete procházet jednotlivé levely a zabíjet zombíky.
Jerry's Diner
N/A
V této hře budete obsluhovat mlsné myšáky. Každé kolo musíte vydělat určitý finanční obnos, abyste postoupili do dalšího kola. Za vydělané peníze si můžete koupit lepší vybavení do vaší restaurace.
Mexico Rex
FlashMexico Rex (7MB)
N/A
V této hře s názvem Mexico Rex budete běhat po Mexiku a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem, který má na sobě připevněný rotační kulovet.
Jack Lantern: Road to Redemption
N/A
Jack Lantern je akční skákačka z prostředí nemrtvých. Zahrajete si za hrdinu, který bude procházet levely a zabíjet nepřátele. Jak jednoduché a přesto velmi zábavné.
Grid of Defense
N/A
Grid of Defense je tower defence hra s pěknou grafikou ze současného vojenského prostředí. Vaším úkolem bude zabránit průjezdu nepřátelských bojových vozidel přes vaše území.
Pirates Kingdom Demolisher
N/A
Pirates Kingdom Demolisher je siege hra neboli obléhací hra. Vaším úkolem bude odstřelovat piráty kanónem.
Tower of Destiny
N/A
Tower of Destiny je postřehová skákačka, ve které budete muset překonávat různé nástrahy a pasti a postupně šplhat nahoru do věže.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...