Online hry zdarma (4082 her)

Truck Loader 5
70%
Ve hře Truck Loader 5 budete nakládat bedny do nákladního auta. Budete používat vozítko s magnetickou rukou, abyste dostali bedny do nákladního auta. Čeká na vás celkem 30 obtížných levelů.
Puzzle Bobble
FlashPuzzle Bobble (337kB)
40%
Puzzle Bobble známější spíše pod názvem Bust-a-Move je logický rychlík na způsob hry Tetris. Vaším úkolem bude spojovat 3 a více stejně barevných kuliček k sobě.
Monkey Go Happy: Ninja Hunt 2
93%
Monkey Go Happy Ninja Hunt 2 je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát budete mít za úkol najít všechny mini-ninji.
Salazar
93%
Salazar je logická skládačka. Vaším úkolem bude spojovat stejné symboly. Čím více jich najednou spojíte, tím více obdržíte bodů.
Prince of Persia: Special Edition
100%
Prince of Persia se dočkal svého předělání do Flash platformy. V této speciální edici jsou nové levely a lepší grafika než v původní staré hře z roku 1990.
Bullet Force: Multiplayer
80%
Bullet Force Multiplayer je parádní MMO střílečka ve stylu Counter Strike her. Připojte se do mapy a likvidujte nepřátelský tým.
Bad Piggies: Rocket Jet
N/A
Bad Piggies Rocket Jet je hra o překonávání terénu. Vaším úkolem bude dostat prasátko na raketovém vozíku z místa A do místa B v co nejlepším čase.
Vanila Shooter
N/A
Vanila Shooter je brutálně roztomilá střílečka. Vaším úkolem bude střílet roztomilé plyšáky.
Mutant Selection
N/A
Ve hře Mutant Selection budete mít za úkol zabít nebezpečnou zmutovanou potvoru, která vypadá jako přerostlá housenka.
Cruisin 2
FlashCruisin 2 (6MB)
N/A
Závodní online hra, kde budete jezdit na různých tratích, sbírat mince, tunit vaše auto a především vyhrávat závody.
Ultimate Swat 2
93%
Ultimate Swat 2 je výborná MMO střílečka ve stylu Counter Strike. Připojte se do mapy a začněte likvidovat své nepřátele.
Wasteland Siege
N/A
Wasteland Siege je strategická hra, ve které budete mít za úkol bránit svojí věž. Čeká na vás nespočet zbraní a nepřátel, takže hra jen tak neomrzí.
Crafting Story
N/A
Crafting Story je příjemná oddechová hra, u které si parádně odpočinete, ale i procvičíte mysl. Vaším úkolem bude spojovat dva prvky k sobě, aby vzniklo něco nového. Časem si pak postavíte vlastní svět.
Terrestrial Conflict
N/A
Terrestrial Conflict je bojová hra z budoucnosti. Vaším úkolem bude bránit vaše území, aby neproklouzl ani jeden nepřítel.
Pixel TD
FlashPixel TD (5MB)
N/A
Pixel TD je tower defence hra s velmi primitivní grafikou, ale i tak si příznivci tohoto žánru her příjdou na své. Je velmi zábavná a chytlavá a dokáže zabavit na dlouhou dobu.
Bullethell Adventure
N/A
V akční hře Bullethell Adventure vám mimozemšťan unese nevěstu a vy se ji vydáte zachránit. Čeká na vás 20 levelů akce, nebezpečí a vzrušení. Nezapomeňte sbírat všechny mince a hvězdičky, budou se vám hodit k vylepšování vašich zbraní a dovedností.
Tavern of Heroes
N/A
Tavern of Heroes je taktická strategická hra, ve které budete na bitevním poli svádět krvelačné bitvy s nepřáteli.
Cover Orange 10: Journey Space
N/A
Ve hře Cover Orange 10 bude vašim úkolem schovat pomeranč před nepřízní počasí. V každém levelu musíte postavit střechu, aby vám pomeranč nezmokl a máte omezené množství materiálu.
Royal Heroes
FlashRoyal Heroes (15MB)
N/A
Royal Heroes je bojová strategie, ve které se z vás stane generál. Budete muset vycvičit tu nejmocnější armádu, která dokáže porazit jakéhokoliv nepřítele.
Tap Tap Legions
N/A
Tap Tap Legions je naprosto úchvatná idle hra. Pomozte králi a jeho družině získat zpět jeho unesenou nevěstu.
Time Blast
FlashTime Blast (5MB)
N/A
Time Blast je akční hra se zombíkama. Čeká na vás nespočet misí, ve kterých budete muset pozabíjet všechny zombies. Po každé dokončené misi si můžete odpočinout a vylepšit třeba vaší zbraň na další misi.
Aliens, Get Out!
N/A
V této logické hře budete mít za úkol v každém levelu pozabíjet všechny nežádoucí mimozemšťany.
Spells & Orcs
N/A
V této logické hře budete v několika levelech zabíjet orky, ale budete k tomu muset použít rozum, nikoliv sílu.
Tobe's Great Escape
N/A
Tobe's Great Escape je výborná skákačka, ve které uplatníte svůj dobrý postřeh. Vaším úkolem bude dostat se co nejdále.
Dna Lab Rush!
80%
Dna Lab Rush je logická hra, ve které budete skládat k sobě stejně barevné vzorky DNA.
Unlimited Zombies
N/A
Unlimited Zombies je defence hra se zombíkama. Vaším úkolem bude postřílet co nejvíce zombies. Opevníte se na střeše kostela na hřbitově a budete čelit nájezdům zombíků.
Minesweeper
FlashMinesweeper (225kB)
N/A
Minesweeper je klasická hra, která nepřekvapí ničím novým. Budete hledat miny na hrací ploše.
Papa's Bakeria
100%
Ve hře Papa's Bakeria budete pracovat v rychlém občerstvení a vaším úkolem bude rychle a kvalitně obsluhovat hosty. Budete mít za úkol přijímat objednávky, dělat sladké koláče pomocí nejrůznějších ingrediencí podle přání a fantazie zákazníka.
Dead Swarm
Unity3DDead Swarm (22MB)
N/A
Dead Swarm je 3D akční střílečka. Ocitnete se v nějaké polorozpadlé budově co vypadá jako nemocnice. Máte zbraň a za chvilku se na vás pohrnou krvelační zombie ze všech stran. Jak dlouho dokážete odolávat?
Fabulous Defense
N/A
Fabulous Defense je obranná strategie, ve které budete bránit svůj hrad před nájezdy zvířecích nepřátel. Bude se vám hodit dobrý postřech, abyste potlačili útok všech divokých zvířat.
Zombidle
FlashZombidle (20MB)
N/A
Zombidle je výborná idle hra se zombie tématikou. Jak už v idle hrách bývá zvykem, budete klikat jako o život až z vás toho budou bolet prsty.
Supaplex
FlashSupaplex (4MB)
100%
Supaplex je logická retro hra, která vám pěkně provětrá mozkové závity. V roli červeného pac-mana budete sbírat v jednotlivých levelech atomy a vyhýbat se nebezpečí.
Magnetic Tank
N/A
Magnetic Tank je hra z bojového prostředí. Budete řídit ozbrojený tank a ničit všechny nepřátelské jednotky na mapě.
Super Dangerous Dungeons
N/A
Super Dangerous Dungeons je jednoduchá, ale velmi povedená skákačka s retro grafikou a výbornou hratelností. Budete procházet různé levely a čelit nebezpečí a pastím, abyste se zdárně dostali do dalšího levelu.
Monkey Go Happy: Ninja Hunt
100%
Monkey Go Happy Ninja Hunt je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát budete mít za úkol najít všechny mini-ninji.
Tank Crusader
FlashTank Crusader (10MB)
100%
Tank Crusader je akční hra, ve které budete ovládat bojový tank a budete ničit všechno možné, co půjde po vás. Po každém levelu si mužete vzlepšit váš tank, aby byl ryhlejší nebo třeba silnější.
The Tiny Empire
N/A
The Tiny Empire je budovatelská strategie. Jako mladý a nezkušený princ přijíždíte do zaostalé osady, ze které budete chtít postupem času vybudovat úspěšné samostatné město.
Big Pig Game
FlashBig Pig Game (4MB)
N/A
Big Pig Game je jednoduchá logická hra s mlsným prasátkem. Vaším úkolem bude v každém levelu posbírat sladkosti, vyvarovat se brokolici a najít dveře do dalšího levelu.
Speedboat Racing
N/A
Speedboat Racing jsou závody rychlých motorových lodí ve 3D. Jestli vás už omrzeli závody aut či motorek, tak zkuste něco nového, třeba rychlé čluny.
Battle Fury
FlashBattle Fury (14MB)
N/A
Battle Fury je tower defence hra, i když to tak na první pohled nemusí vypadat. Ale princip hry byl zachován jako u klasických TD her. Vaším úkolem bude strategicky rozmístit vojáky tak, aby zneškodnili co nejvíce nepřátelských jednotek v krátkém čase.
Shoot Them All
N/A
Shoot them ALL je 3D akční střílečka a jak už název hry napovídá, tak půjde o to, postřílet všechny.
Crush the Tower
N/A
Crush the Tower je velmi jednoduchá postřehová hra, ve které vám budou stačit ke hraní pouze dvě klávesy. Vaším úkolem bude ničit věž, abyste se dostali až k princezně na samotném vrcholu věže. Nebude to tak jednoduché, protože vám v tom budou bránit různé překážky.
Aborigines
FlashAborigines (5MB)
N/A
Aborigines je logická oddechová hra, ve které budete v jednotlivých levelech likvidovat mimozemské nepřátele. Pomocí logiky budete klikat na různé věci nebo předměty ve správném pořadí a o zbytek se postará gravitace.
Cars
Unity3DCars (41MB)
N/A
Cars je výborná 3D závodní hra. Vyberte si jedno ze tří aut a pusťte se do samotného závodu. Na výběr máte ze tří možností závodění - hru pro jednoho hráče, hru pro dva hráče na jednom počítači a time trial.
Robin Cat
FlashRobin Cat (2MB)
N/A
Robin Cat patří mezi logické hry a vaším úkolem bude v každém levelu (na každé obrazovce) nakrmit hladovou kočičku.
Super Squad
FlashSuper Squad (5MB)
N/A
Super Squad je parádní obranná hra. Budete střežit své území před nájezdy podivných příšer. Jak dlouho dokážete odolávat nájezdům?
Candy Thieves 2
N/A
V této roztomilé hře pro dívky budete pomáhat kočičkám v jednotlivých levelech sbírat cukrátka. Čeká na vás celkem 25 levelů.
Alien TD
FlashAlien TD (5MB)
N/A
Alien TD je klasická tower defence hra. Budete stavět věže kolem cesty tak, aby zneškodnily co možná nejvíce nepřátel.
Avalanche King
N/A
Avalanche King je zimní sportovní hra. Velmi jednoduchá a lehce návyková. Vaším úkolem bude dojet co možná nejdále to půjde, nebude to jednoduché, protože v cestě vám bude stát velké množství překážek.
Idle Sword
FlashIdle Sword (4MB)
N/A
Idle Sword je idle RPG hra, ve které budete procházet podzemní katakomby se svým hrdinou. Hrdina se pohybuje automaticky, vaším úkolem bude klikat na nepřátelské potvory a příšery.
Lethal Race
FlashLethal Race (8MB)
N/A
Lethal Race je parádní závodní hra, ve které budete závodit s jinými soupeři na trati. Závod bude ve stylu překonávání terénu. Kdo se první dostane z místa A do místa B, tak vyhrál. Sbírejte během závodu penízky, budou se vám hodit k vylepšování auta.
Ultimate Tower
100%
Ultimate Tower je zajímavá tower defence hra. Vaším úkolem bude chránit věž před nájezdy nepřátelských jednotek. Čeká na vás spoustu levelů, vylepšení a zábavy.
Castle Defender
N/A
Castle Defender je obranná hra. Vaším hlavním cílem hry bude zneškodnit v každém levelu nepřátelské jednotky dříve než se dostanou k vaší pevnosti.
Monkey Go Happy: Survive
40%
Monkey Go Happy Survive je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát bude hra zaměřena především na váš dobrý postřeh.
Assemble Monsters
N/A
Assemble Monsters je logická skládačka, ve které budete skládat příšery.
One Million Skeletons
N/A
One Million Skeletons je idle hra, ve které budete muset klikat na nepřátelské jednotky. Tím jim budete ubírat zdraví. Budete si moci pořídit a vycvičit vlastní hrdiny, kteří vám pomohou v boji proti nepřátelským kostrám.
Flash Doom 2D
N/A
Flash Doom 2D je jednoduchá skákačka na motivy jedné staré hry s názvem Doom, kterou určitě všichni znáte. Budete procházet různé levely a zabíjet příšery ze samotného pekla.
Monkey Go Happy: Hearts
80%
Hra Monkey Go Happy Hearts je taková série miniher s opičkou. Vaším úkolem ve hře bude na každém obrázku rozveselit smutnou opičku. Čeká na vás několik rozličných úkolů.
Football Legends: Valentine Edition
N/A
Football Legends Valentine Edition je zábavná sportovní online hra, která je velmi jednoduchá a strašně návyková. Na obrazovce uvidíte dva nebo čtyři panáčky a dvě branky a jak už to u fotbalu bývá, musíte střelit branku soupeři.
Inquisition
FlashInquisition (6MB)
N/A
Inquisition je strategická hra, ve které budete vysílat do boje proti nemrtvým vaše vojsko. Hra se postupem času rozvíjí a tak dokáže zabavit na delší dobu.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...