Online hry zdarma (4082 her)

Truck Loader 5
70%
Ve hře Truck Loader 5 budete nakládat bedny do nákladního auta. Budete používat vozítko s magnetickou rukou, abyste dostali bedny do nákladního auta. Čeká na vás celkem 30 obtížných levelů.
Puzzle Bobble
FlashPuzzle Bobble (337kB)
40%
Puzzle Bobble známější spíše pod názvem Bust-a-Move je logický rychlík na způsob hry Tetris. Vaším úkolem bude spojovat 3 a více stejně barevných kuliček k sobě.
Monkey Go Happy: Ninja Hunt 2
93%
Monkey Go Happy Ninja Hunt 2 je další ze série her, kde budete mít za úkol rozveselit smutnou opičku. Tentokrát budete mít za úkol najít všechny mini-ninji.
Salazar
93%
Salazar je logická skládačka. Vaším úkolem bude spojovat stejné symboly. Čím více jich najednou spojíte, tím více obdržíte bodů.
Prince of Persia: Special Edition
100%
Prince of Persia se dočkal svého předělání do Flash platformy. V této speciální edici jsou nové levely a lepší grafika než v původní staré hře z roku 1990.
Bullet Force: Multiplayer
80%
Bullet Force Multiplayer je parádní MMO střílečka ve stylu Counter Strike her. Připojte se do mapy a likvidujte nepřátelský tým.
Bad Piggies: Rocket Jet
N/A
Bad Piggies Rocket Jet je hra o překonávání terénu. Vaším úkolem bude dostat prasátko na raketovém vozíku z místa A do místa B v co nejlepším čase.
Vanila Shooter
N/A
Vanila Shooter je brutálně roztomilá střílečka. Vaším úkolem bude střílet roztomilé plyšáky.
Mutant Selection
N/A
Ve hře Mutant Selection budete mít za úkol zabít nebezpečnou zmutovanou potvoru, která vypadá jako přerostlá housenka.
Cruisin 2
FlashCruisin 2 (6MB)
N/A
Závodní online hra, kde budete jezdit na různých tratích, sbírat mince, tunit vaše auto a především vyhrávat závody.
Ultimate Swat 2
93%
Ultimate Swat 2 je výborná MMO střílečka ve stylu Counter Strike. Připojte se do mapy a začněte likvidovat své nepřátele.
Wasteland Siege
N/A
Wasteland Siege je strategická hra, ve které budete mít za úkol bránit svojí věž. Čeká na vás nespočet zbraní a nepřátel, takže hra jen tak neomrzí.
Crafting Story
N/A
Crafting Story je příjemná oddechová hra, u které si parádně odpočinete, ale i procvičíte mysl. Vaším úkolem bude spojovat dva prvky k sobě, aby vzniklo něco nového. Časem si pak postavíte vlastní svět.
Terrestrial Conflict
N/A
Terrestrial Conflict je bojová hra z budoucnosti. Vaším úkolem bude bránit vaše území, aby neproklouzl ani jeden nepřítel.
Pixel TD
FlashPixel TD (5MB)
N/A
Pixel TD je tower defence hra s velmi primitivní grafikou, ale i tak si příznivci tohoto žánru her příjdou na své. Je velmi zábavná a chytlavá a dokáže zabavit na dlouhou dobu.