Online hry zdarma (4070 her)

FlashBombay Taxi 2 (589kB)
N/A
V této hře bude vašim úkolem zaparkovat na správné místo a velmi důležité je, abyste do ničeho nenabourali.
FlashThe Visitor (2MB)
N/A
V této hororové klikací adventůře bude vašim úkolem klikat na věci ve správnou chvíli a ve správném pořadí.
FlashEternity II (49kB)
N/A
V této světově známé logické hře skládáte puzzle z 16 políček. Správná varianta je pouze jedna. Zvládnete to složit v co nejkratším čase?
N/A
V této logické hře si zahrajete za hrdinu Gordena Freemana. Známého hlavně ze hry Half-Life. Čeká na vás několik desítek levelů, které budete muset projít až do konce. Nebude to vždy lehké.
FlashBunnykill (4MB)
N/A
První díl ze série brutálních videí Bunnykill. Koukněte se jak to všechno začalo.
FlashBunnykill 2 (4MB)
N/A
Další video s jedním mírumilovným zajíčkem :) Video je pouze pro silnější povahy. Hodně krve a ještě více mrtvých zajíčků.
FlashBunnykill 3 (5MB)
N/A
Velmi zajímavé leč docela brutální a krvavé video. Uvidíte v něm myšáka a jeho kámoše, jak se snaží dostat z jedné vesmírné stanice. Povede se jim to?
FlashBunnykill 4 (6MB)
N/A
Velmi dobrá parodie na Hvězdné války. Podívejte se na perfektně zpracované video, jak po dějové, tak i vizuální stránce.
FlashSky Defender (645kB)
N/A
Nálety bombardérů a létajících talířů? Nic neobvyklého v této hře. Vašim úkolem bude zničit vše co bude na obloze. Na konci levelu na vás bude čekat boss, který má opravdu hodně životů.
N/A
Jste vysláni do nebezpečné mise, kde narazíte na spoustu nepřátel. Butete je muset rychle zlikvidovat a podmínky pro vás nebudou zrovna přijatelné.
N/A
Tahle hra je pro silnější povahy. Pokud máte rádi brutální střílečky typu Thing Thing, tak tohle je přesně pro vás. Hromada zbraní a nepřátel, které musíte rychle zabít.
N/A
Jako řidič minidodávky to nemáte vůbec jednoduché. Musíte převážet lidi sem a tam, a pak zase zpátky, prostě jak si zamanou. Přitom doslova musíte závodit s časem a snad se ani nemusím zmiňovat o tom, že byste něměli vůbec bourat.
N/A
Podaří se vám odvrátit útoky nepřátel na Budapešť? Na výběr máte ze čtyř vojáků, kteří vám v tom pomohou. Stavět můžete i záterasy, aby to měl nepřítel ještě o něco složitější.
FlashDad's Home (2MB)
N/A
Tak tohle je docela přehnané leč vtipné video o jedné rodince a jejich tatínkovi. Co se vše přihodí a jak to dopadne? Na to už se musíte podívat sami.
N/A
V této hře si zahrajete za zajímávého hrdinu, který musí projít několik levelů. Čeká na něj spousta nástrah všeho druhu. Hra se ovládá šipkami, SPACE skáče a klávesa Z je něco jako útok.
N/A
V této hře si zahrajete za hrdinu, na kterého čívá v několika levelech spousta po zuby ozbrojených nepřátel. Vyberte si jednu z mnoha zbraní a všechny je pozabíjejte a dokončete level.
FlashFlashblox (43kB)
N/A
Klasický Tetris, kdo by ho neznal. Stavíte řady pod sebe a když je řada celá, tak zmizí a vám se přičtou body.
FlashSnake (374kB)
N/A
Možná si někdo z vás pamatuje první hru na mobilní telefony Nokia, dříve ještě v jednobarevném provedení. Teď si můžete zahrát tuto legendární hru v lepší grafice.
FlashSuper Pilot (4MB)
N/A
Vžijte se do role super pilota bojového letounu a zničte všechny nepřátelské cíle.
N/A
V této hře se projedete na nadupané silniční motorce na okruhu. Zkuste vyhrát nad ostatními soupeři.
FlashTurbo Spirit (655kB)
N/A
Závody silničních motorek jsou tady. Zkuste se project na okruhu na mašině a porazit všechny soupeře.
N/A
V této akční hře si zahrajete za pilota bojové stíhačky, která je vyslána na nepřátelské území, aby zničila vše co se hýbe. Hra je velmi rozmanitá. Čeká na vás spousta zbraní, nepřátel a levelů.
N/A
V této akční hře si zahrajete za pilota bojové stíhačky, která je vyslána na nepřátelské území, aby zničila vše co se hýbe. Hra je velmi rozmanitá. Čeká na vás spousta zbraní, nepřátel a levelů.
FlashRaidenX (3MB)
N/A
V této akční hře si zahrajete za pilota bojové stíhačky, která je vyslána na nepřátelské území, aby zničila vše co se hýbe. Hra je velmi rozmanitá. Čeká na vás spousta zbraní, nepřátel a levelů.
N/A
Projeďte se na kole po vlastním ostrově, který by se dal spíš nazvat skate park. Trikujete klávesou S, skoky SPACE a ovládáte šipkami.
FlashFeudalism (938kB)
N/A
Vydejte se napříč neznámou pustinou. Získejte zkušenosti a vlastní armádu s jejíž pomocí si podmaníte celou zem. Hra je trošku rozsáhlejší a složitější na pochopení, ale po chvilce tomu propadnete a začna vás to bavit.
FlashBall Bounce (54kB)
N/A
V této hře bude vašim úkolem dostat balónek na druhou stranu obrazovky. Od tmavě šedivých zábran se můžete odrážet a světle šedivých zábran se nesmíte dotknout. Hra se ovládá šipkami a myší.
FlashGrow Island (1MB)
N/A
Vašim úkolem v této hře bude vyvíjet nebo spíše vyzkoumat všechny věci na maximální level. Je více variant, jak to dohrát. Zkuste na to přijít.
FlashSecurity (933kB)
N/A
Povede se vám obelstít všechny nástrahy a zabezpečení věznice a dostanete se na svobodu nebo vás chytnou?
FlashSecurity 2 (1MB)
N/A
Jak asi může probíhat útěk z vězení? Co všechno musíte podstoupit? Čemu se musíte vyhnout a na co si dát pozor? Zkuste si uteci z vězení.
N/A
V této velmi staré hře se střetnete s mimozemšťany. Musíte odvrátit jejich útok na planetu Zemi, protože na ni mají spadeno a není jich málo. Tak hurá do nich!
FlashIncriminati (317kB)
N/A
Představte si situaci, že jste v pokoji udělali mejdan. Probudíte se ve chvíli, kdy příjdou domů vaši rodiče a jdou hned k vám do pokoje vás zkontrolovat. Máte jen chvilku na to, abyste vše uklidili. Stihnete to?
N/A
Tahle hra vzdáleně připomíná Drag Race z NFS Underground 2. Sednete si za volant nadupaného auta a jedete závod mezi auty. Nesmíte nabourat ani spálit motor.
N/A
Elektrický lední hokej převedený do flash podoby. Hrajete proti počítači. Cílem hry je porazit vaše protivníky v turnaji, ale hlavně se u toho dobře bavit.
FlashEarth Defender (425kB)
N/A
V této hře musíte ubránit planetu Zemi přet bombardováním nepřátelských letounů.
FlashCosmic Defender (232kB)
N/A
Nebezpečí na vás číhá téměř v každé hře ani tato nebude vyjímkou. Mimozemští nepřítelé se vás budou snažit zabít. Vy máte k dispozici ozbrojený vesmírný letoun, kterým je můžete zničit.
N/A
V roli neukázněného řidiče se proháníte městem Londýna. Musíte si dát pozor na radary a také abyste nenabourali.
Flash3D Frogger (507kB)
N/A
V roli žabáka se chcete dostat na druhou stranu silnice, jenže je velký provoz a pro takovou malou žabičku to může být její poslední cesta.
FlashFracture (196kB)
N/A
V této hře ovládáte malou raketku, kterou musíte zničit vše co se hýbe a to rychle jinak to zničí vás. Pohybujete se šipkami a střílíte W, A, S, D, klávesa P je pauza.
FlashBird Hunter X (48kB)
N/A
Procvičte si svůj postřech. Sestřelte co nejvíce ptáků z oblohy.
FlashBelter (659kB)
N/A
V roli pilota, který ovládá svůj stíhací vesmírný letoun na vás čeká v kosmu spousta nepříjemností. Mohli byste začít tím, že vystřílíte všechny přebytečné asteroidy.
N/A
Další ze serií obranných her. Vašim úkole bude stavět a vylepšovat bojové věže, které mají zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě.
FlashSinging Horses (142kB)
N/A
Myslíte si že koně neumí zpívat? Možná že ne, ale tyhle to umí pěkně rozbalit.
N/A
Štve vás váš šéf v práci? Jestli ano, tak by si měl dát pozor, jinak špatně dopadne. Ptáte se jak špatně? Podívejte se sami.
FlashRailway Cleaner (164kB)
N/A
Postavička na titulní stránce mi připomíná Frye z Futuramy, ale nenechte se zmást. Tato hra nemá s Futuramou totiž nic společného. V této hře jde především o to, zametat spadané listí z kolejí. A dejte si pozor ať vás při tom nesrazí vlak.
N/A
Moc pěkně udělaný golf pro jednoho hráče. Kdo se chce na chvíli zabavit a koho baví golf, tak doporučuji.
FlashOrbit (173kB)
N/A
V této hře bude vašim úkolem vyslat meteorit, který nesmí nabourat do okolních planet. Když se vám to povede a splníte časový limit, tak postupujete do dalšího levelu.
FlashKetchup song (406kB)
N/A
Jedno povedené kečupové srandovní video. Naštěstí není moc dlouhé ;)
FlashBaffotron (186kB)
N/A
Máte špatnou náladu? Naštval vás kamarád nebo jste dostali špatnou známku ve škole? Vybijte si vaši zlost v této hře. Na začátku hry si zvolte jméno toho, kdo vás štve, a pak už je to na vás.
N/A
V této hře bude vašim úkole strategicky stavět obránné věže a vylepšovat je, aby odrážely nepřátelské nájezdy.
FlashBow man 2 (101kB)
N/A
V této hře musíte nejdříve najít nepřítele, pak ho logicky zaměřit a nakonec ho sestřelit lukem dříve než on vás.
FlashFarmer (638kB)
N/A
Už jste si někdy zkoušeli na zahradě nebo na balkóně vypěstovat vlastní zeleninu? V této hře budete profesionálně pěstovat zeleninu a ovoce, kterou pak můžete zpeněžit.
Flash3D Pong (100kB)
N/A
V této jednoduché ale přeci zábavné zábavné hře si zahrajete ping pong trochu jinak a to ve 3D.
N/A
V této strategické hře musíte stavět na vašem území různé bojové věže tak, aby neprošla žádná nepřátelská jednotka na druhou stranu.
FlashStarCraft FA (5MB)
N/A
Snad všichni znáte hru StarCraft? Teda aspoň ty starší z vás. Tady je její zjednodušená předělávka do platformy flash. Vašim úkolem ve hře bude zničit nepřítele a hlavně přežít.
N/A
V této hře znovu spatříte bojové jednotky ze hry StarCraft. Vašim úkolem bude zničit všechny nepřátelské jednotky Terranů.
N/A
Dokonalá, výborně propracovaná a velmi chytlavá adventůra. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely, sbíráte body a snažíte se přežít. Čeká na vás mnoho zápletek, nepřátel a kdo ví čeho všeho.
N/A
V této hře na vás čeká ve městě spousta policistů. Vy je musíte všechny zneškodnit a je zcela na vás jakou zbraň k tomu použijete.
N/A
Pamatujete si ještě na legendární strategickou hru StarCraft? V této hře si znovu užijete s rasou zvanou Terranové. Musíte odrážet útoky nepřátelských Zergů, jinak je s vámi konec.
N/A
Pamatujete si ještě na legendární hru StarCraft? V této hře si znovu užijete s rasou zvanou Terranové. Musíte odrážet útoky nepřátelských Zergů, jinak je s vámi konec.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...