Online hry zdarma (4070 her)

N/A
V této hře musíte ubránit svoji pevnost před nájezdy nepřátelských vojáků. Máte k dispozici tři lučišníky a můžete používat i bonusové zbraně.
FlashLast Stand (4MB)
N/A
Dokážete ubránit Vaší barikádu před nájezdy zombíků nebo Vás zabijou hned první noc?
N/A
V této hororové 3D akční střílečce, kterou mnozí z Vás možná znají z filmu, zažijete spousta děsivých scén a nedivil bych se, kdybyste se občas i lekli. Doporučuji hrát v noci.
FlashBank Robber (8MB)
N/A
Povede se Vašemu zlodějskému týmu dostat se nepozorovaně až k trezoru a ukrást nějáké cennosti nebo Vás chytnou dříve než stačíte něco ukrást a skončíte ve vězení.
FlashLuminara (2MB)
N/A
Tohle je hra, ve ktéré nemusíte zapojit své mozkové závity, stačí když budete strílet na všechno, co se hne. A bacha ať do Vás něco nenarazí.
FlashRural Racer (305kB)
N/A
V této jednoduché hře si to můžete rozdat s počítačem nebo proti kamarádovi. Hru ovládáte šipkami a klávesou Shift, druhý hráč pak W, A, S, D a Esc.
N/A
Tak dnes už můžete v 3D akční střílečce hrát i za zvířecího hrdinu. Čekájí na Vás zajímaví nepřátelé v pěkném venkovním prostředí.
FlashKore Karts (576kB)
N/A
Tohle jsou jednoduché závody autíček. Výhodou je, že můžete hrát i dva hráči na jednom počítači.
N/A
Tak tohle je tedy něco! Tahle hra jakoby z oka vypadla hře GTA 1. Víc snad ani nemusim dodávat.
N/A
V této adrenalinové hře budete na motorce přeskakovat hořící sudy a jiné překážky. Za letu se můžete pokusit o nějáký ten trik a dejte si pozor na hladké přistání.
FlashSexy Football (212kB)
N/A
Nechápu proč se tahle hra jmenuje Sexy Fotbal, když je to obyčejný fotbal, který můžou hrát 2 hráči na jednom počítači.
FlashMini Golf (336kB)
N/A
Zahrajte si se svým kamarádem nebo kamarádkou ve škole mini golf. Je to docela zábava!
FlashTanks (416kB)
N/A
Ovládáte tank, kterým musíte balistickou křivkou trefit Vašeho soupeře v druhém tanku. Šipkami můžete popojíždět nebo nastavovat úhel střely.
FlashGalactic Strife (242kB)
N/A
V této hře ovládáte bojový letoun, do kterého si můžete na začátku hry vybrat jednu ze tří zbraní. V samotné hře pak musíte zničit Vašeho nepřítele, což je Váš kamarád, protože hra je pro 2 hráče.
FlashMotor Bike (346kB)
N/A
Snažte se s Vaší motorkou přeject z jednoho místa na druhé aniž byste nabourali, spadli nebo se bouchli do hlavy.
N/A
V této hře si zahrajete minigolf. Můžete si zahrát jen tak a nebo se utkat až se 4 hráči na jednom počítači.
N/A
Jste na neznámé farmě po zásahu radioaktivními látkami. Máte zbraň. A všude kolem Vás pobíhají zmutované bestie, které hned jak Vás vidí, tak na Vás útočí. Zabíjte je všechny a přežijete.
N/A
Závody autíček ve stylu Micro Machines. Na trati jsou 4 závodníci a Vy je musíte porazit. Není to těžké. Tak se ukažte, kdo vyhraje.
N/A
Závody autíček ve stylu Micro Machines. Na trati jsou 4 závodníci a Vy je musíte porazit. Není to těžké. Tak se ukažte, kdo vyhraje.
N/A
Zajezďete si na čtyřkolce v Dubajské poušti a dejte si pozor na zákeřné duny, které Vás mohou nemile překvapit.
FlashDare Devil (2MB)
N/A
Zažili jste někdy adrenalin na motorce? Že ne? To nevadí! V této hře si zkusíte přeskakovat na motorce hořící sudy a za letu musíte udělat co možná nejvíce triků, za které dostanete body. Za body si můžete po každém úspěšném kole vylepšit Váš stroj.
FlashGlobal Player (134kB)
N/A
V této hře musíte odbavit každou zásilku a to v časovém limitu, aby se dostala ke správnému adresátovi. Není to vůbec jednoduché.
FlashDirt Bike (2MB)
N/A
V této hře řídíte motokrosovou motorku a musíte překonávat různé překážky, což není vždy úplně jednoduché a nesmíte přitom spadnout nebo se udeřit do hlavy.
N/A
Tak tohle je opravdu povedený motokros ve 3D grafice. Vašim úkolem je project trať, nasbírat co možná nejvíce bodů na skocích, a pokud Vám to vaše zkušenosti dovolí, tak se umístit na prvním místě.
N/A
V této strategické hře budete mít za úkol postavit si vojsko a zničit nepřítele na Vašem území.
FlashOrbox (93kB)
N/A
V této logické hře je Vašim úkolem dostat kostičku zdárně do cíle, abyste postoupili do dalšího levelu. Když se zaseknete, tak použíjte klávesu space pro restart levelu.
FlashGrand Roulette (929kB)
N/A
Klasická ruleta, kterou můžete znát třeba z casina. Sázíte na barvy, sloupce, řádky, čísla.
FlashPyromasters (2MB)
N/A
Pyromaster je klasický Bomberman, kterého můžou hrát až 4 hráči na jednom počítači. Úkolem je zabít všechny protivníky v časovém limitu. Poslední živý vyhrává.
FlashMetal Ball (440kB)
N/A
V této hře musíte dostat kuličku z jednoho místa na druhé, aniž by Vám sjela z dráhy, jinak budete muset začít od začátku. Hru doprovází příjemná hudba.
FlashStuntstup (1MB)
N/A
Bojíte se skákat z velké výšky do vody? Tak tady si to můžete natrénovat, aniž byste se museli něčeho bát. V této hře skáčete z můstku do vody a za letu musíte udělat co nejvíce triků. Poté Vás budou hodnotit rozhodčí.
N/A
Vydáte se zachránit své přátele, protože jsou uvězněni v nepřátelské základně. Vašim úkolem nebude jenom záchrana kamarádů, ale i likvidace nepřátel. Tak hurá do boje!
FlashDicewars (96kB)
N/A
V této logické hře máte za úkol obsadit pole nepřítele. Na každém poli jsou nějáké kostky. Když má nepřítel na poli vedle Vás menší počet kostek, tak máte velkou pravděpodobnost, že jeho pole získáte.
FlashTop Figures (312kB)
N/A
Cílem v této hře je ubrat co nejvíce ze železné konstrukce, na které stojí chlapec s plavacím kruhem. Chlapec nesmí spadnou do vody, jinak ztrácíte život.
N/A
V této hře máte za úkol project tunelem bez jediného nabourání, ale nebude to tak jednoduché, v tunelu na Vás čeká spousta překážek.
N/A
Bojová hra pro 2 hráče na jednom počítači ve stylu legendární hry Street Fighter či Mortal Kombat. Jak už sám název napovídá, budete bojovat ve stylu kapuéry.
FlashSea of Fire (1MB)
N/A
V této strategické hře budete muset vybudovat svoji základnu a armádu, se kterou se pak vrhnete na nepřátelskou základnu. Kdo první zničí nepřítele, vyhraje.
N/A
Velmi rozmanitá a silně návyková hra, ve které se utkáte na ulici se spoustou nepřátel. Přestřelky, rvačky a jiné potyčky jsou na denním pořádku. Dokážete porazit nepřítele dřive než on Vás?
FlashBubble Tanks (327kB)
N/A
Jak už sám název napovídá, budete ovládat tank, který je pouze z bublin. Musíte ničit všechny ostatní tanky i bubliny a sbírat je, aby Váš tank nabíral na síle a odolnosti. Vyhýbejte se červeným bublinám, protože to jsou střely nepřítele.
FlashAccumulate (451kB)
N/A
V této hře musíte sbírat zelená kolečka, která plují po obrazovce a naopak červeným kolečkům se musíte vyhýbat. Žlutá kolečka představují bonus. Čím více zelených koleček nasbíráte, tím dosáhnete vyššího score.
N/A
V roli bojovníka musíte porazit všechny své nepřátele a aréně. Bojujete pouze holýma rukama a nebo nohama. Zničte nepřítele dříve než on Vás.
N/A
Aqua je volné pokračování hry Acno's Energizer. Dobrá hudba, grafika, atmosféra a spousta zábavy a levelů. Složitost levelů roste s každým úspěšně dokončeným levelem.
N/A
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
ShockwavePhosphor (3MB)
N/A
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake či Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
FlashPaths (1MB)
N/A
Tužkou musíte nakreslit trasu od kuličky k hvězdičce, kde je cíl, pak stačí stisknout klávesu spacebar a pozorovat, jak kulička jede do cíle, v pozdějších levelech musíte pohybovat i se zelenými předměty, které kuličce vadí v cestě.
N/A
A je tady hra PacMan v neobvyklém provedení. V roli PacMana procházíte různé levely, ve kterých na Vás čeká spousta dobrodružství, ale i nebezpečí.
FlashBumper Ball (757kB)
N/A
Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.
FlashDoorsteps (3MB)
N/A
Další výborné flash video od stejného tvůrce jako I Love Death. Podívejte se sami, co může způsobit alkohol a jak to všechno dopadne.
FlashBlobs 2 (145kB)
N/A
V této logické hře musíte přeskakovat ostatní žabáky, a to svisle, vodorovně a nebo šikmo až Vám zbyde jenom jeden žabák. Druhý díl se liší znatelně lepší grafikou a také má mnohem více levelů.
FlashGladiator 2 (3MB)
N/A
Jak daleko se probojujete jako gladiátor v aréně. Za každý vyhraný zápas dostanete nějáké peníze a zkušenosti, za které si můžete kupovat lepší zbraně, brnění a magii.
60%
V této hře musíte, podobně jako je to ve hře tetris, trefit minimálně tři kuličky stejné barvy a ony pak zmizí. Až se zbavíte všech kuliček, tak postupujete do dalšího levelu.
FlashRetron (772kB)
N/A
Klasická střílečka z dřívějších automatů. Ovládáte vesmírnou lodičku a střílíte po nepříteli, tohle je ale o něco složitější, obraz se Vám točí do všech směru a poloh.
FlashRetro Mania (485kB)
N/A
Tahle jednoduchá hra dokáže zabít Váš čas. Je sice primitivní, ale zároveň velmi zábavná. Ovládáte raketku, ničíte vše kolem a sbíráte bonusy v podobě barevných čtverečku.
N/A
Musíte ubránit Váš hrad před nájezdy nepřítele, který bude usilovat o to, aby Vás co nejdříve zničil.
FlashGladiator (1MB)
N/A
Jak daleko se probojujete jako gladiátor v aréně. Za každý vyhraný zápas dostanete nějáké peníze a zkušenosti, za které si můžete kupovat lepší zbraně a brnění.
FlashFirewall (4MB)
N/A
Jste zamčeni v místnosti a musíte se dostat ven. Za jak dlouho se Vám to povede? A co všechno k tomu budete potřebovat?
FlashDry Fire (609kB)
N/A
Nedovolte nepříteli, aby Vás zničil. Zničte ho dříve než on Vás. Máte na to obrovský pozemní kanón nesmírné síly. Tak hurá na nepřítele!
N/A
Dvacátéčtvrté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Dvacátétřetí vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Dvacátédruhé vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Dvacátéprvní vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...