Online hry zdarma (4079 her)

FlashSmashing (403kB)
N/A
Zahrajte si Arkanoid ve flashy. Kuličkou musíte zničit všechny kostičky, abyste se dostali do dalšího levelu. Kulička Vám nesmí spadnout, jinak ztratíte život.
FlashStarship Seven (246kB)
N/A
V každém levelu se musíte přesunout na místo, které Vás dostane o level výše. Není to tak jednoduché, v každém z levelů na Vás čeká mnoho nástrah a nepříjemných překvapení.
20%
Už čtvrtý díl série hry StickMan Sam. Jako ozbrojený panáček procházíte různé levely a zabijíte vše, co se hýbe.
N/A
V roli malého panáčka Sama, který je poměrně slušně vybaven zbraněmi, procházíte různé levely a zabíjíte vše, co se hýbe.
ShockwaveAlien Abduction (877kB)
N/A
V roli mimozemského plavidla unášíte z města lidi a vozidla na mimozemský výzkum. Bránit Vám v tom bude armáda v podobě letectva.
N/A
V této hře máte za úkol ubránit svoji základnu. Každou chvíli na Vás najíždějí obrněná auta, tanky a jiná vojenská technika. Za ničení nepřátel dostáváte body za které si na konci levelu mužete pořídit lepší zbraně nebo vybavení. Druhý díl je oproti prvnímu o dost rozmanitější.
N/A
Krátké, leč vtipné video o Sadamu Husajnovi a Georgovi Bushovi.
N/A
Tak tohle patří mezi ty lepší napodobeniny Bombermana. Ovládáte chlapce, který pokládá bomby, sbírá body a ruzná vylepšení jako plamínky, bomby a jiné. Za nasbírané body si po skončení daného levelu mužete koupit životy a nebo jiná vylepšení.
FlashBlobs (148kB)
60%
V této logické hře musíte přeskakovat ostatní žabáky, a to svisle, vodorovně a nebo šikmo až Vám zbyde jenom jeden žabák.
N/A
Velice jednoduchá a primitivní hra. Vašim úkolem je doletět co nejdále s helikoptérou a během letu do ničeho nenabourat.
FlashCrazy Cube (211kB)
N/A
Už na první pohled to připomíná Rubikovu kostku. V této logické hře máte za úkol ve 30 levelech spojit všechny stejné barvy na kostce.
FlashTower Defence (65kB)
100%
Musíte ubránit svůj hrad před nájezdy nepřátel. Vaším úkolem je stavět po cestě věže, aby se nikdo z nepřátel nedostal živý do hradu.
FlashBMX Park (1MB)
N/A
Sedíte na freestyle BMX a máte celý skate park pro sebe. Mužete si v něm dělat co chcete, třeba kombinovat triky a nebo si jen tak jezdit, ale úkolem je dosáhnout, co nejvyššího score v omezeném časovém limitu.
FlashMicro Racers (2MB)
60%
Závody autíček. Kdo první projede cílovou páskou získá titul. Mužete si pomoci nitrem. Na výběr máte z několika tratí v ruzném prostředí a několik autíček s odlišnými jízdními vlastnostmi.
N/A
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.
N/A
Tady si mužete na vlastní kuži vyzkoušet jaké to je skákat na trampolíně všelijaké salta, kotouly a přemety, jenom bacha ať nespadnete mimo trampolínu. Občas Vás to vymrští tak rychle a daleko, že se nestačíte ani divit.
FlashBomberman (197kB)
N/A
Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.
FlashDouble Wires (30kB)
N/A
V této hře ovládáte panáčka, který vystřeluje z rukou provázky, podobně jako Spiderman pavučinu a musíte se přemístit co nejdál.
N/A
V této hře máte za úkol ubránit svoji základnu. Každou chvíli na Vás najíždějí obrněná auta, tanky a jiná vojenská technika. Za ničení nepřátel dostáváte body, za které si na konci levelu mužete pořídit lepší zbraně nebo vybavení.
FlashSummer Flirt (319kB)
N/A
Oblečte si dívku podle Vašich představ. Na výběr máte z mnoha druhů šatu, obuvi a doplňků.
FlashToon Shift (597kB)
N/A
Musíte dostat každou potvoru do správné komůrky. Není to tak jednoduché, napřed jim musíte ukázat správnou cestu.
FlashBattleships (369kB)
N/A
Klasické lodě, které mužete hrát s kámošem na táboře a postačí Vám čtverečkovaný papír a propiska. Tohle je ale o dost lépe graficky zpracované. Na druhou stranu tady nemužete podvádět.
FlashOne Soldier (253kB)
N/A
Jako poslední voják roty máte nelehký úkol a to pozabíjet všechny nepřátelské vojáky v táboře. Už od čtvrtého kola začíná přituhovat.
FlashStaggy 2 (5MB)
N/A
V roli černého rytíře máte za úkol pozabíjet co nejvíce soupeřu. Čím více soupeřu pozabíjíte, tím více peněz na konci kola dostanete.
FlashSling (4MB)
N/A
Další zábavná hra od MiniClip. V roli slizouna máte za úkol označit všechny bílá kolečka a né vždy to bude jednoduché.
FlashAsteroids (21kB)
N/A
Zničte, co nejvíce meteoritů poletujících kolem Vás. Bacha ať to do Vás jeden z nich nenapálí, jinak můžete začít od znova.
FlashAsteroids (6kB)
N/A
Zničte všechny šutráky co kolem Vás poletujou! Ale bacha ať to do Vás jeden z nich nenapálí.
N/A
Tohle rozhodně nepatří mezi hry, které dohrajete za pár minut. Tuhle hru můžete hrát i několik dní, možná proto má hra funkci Uložit a Nahrát. Ve hře budete důlním strojem těžit nerostné suroviny, které budete následně prodávat a za vydělané peníze si můžete kupovat vybavení pro těžbu.
N/A
Aneb na každého jednou dojde. Dost krutý video, tohle Vás fakt pobaví.
N/A
Sám název napovídá, že tady pujde o kurzory budoucnosti. Jak budou asi vypadat? Na to už se podívejte sami.
FlashDeanimator (429kB)
N/A
Jaké to je v noci na hřbitově když po Vás jdou stovky zombie a Vy máte jenom kolt na šest náboju. To abyste se naučili nabíjet dost rychle, jinak už nikdy neuvidíte vycházet slunce.
FlashDad n' Me (3MB)
N/A
Tak tohle je docela agresivní, ale i komická hra. Chodíte a mlátíte děti, nebo co to je, na hřišti. Mužete používat jednoduché údery až po komba.
FlashSave your ass (197kB)
N/A
Tak tohle je opravdu nechutné, jste v jungly a všude kolem vás podíhají nadržení křováci kterým jde jenom o jedno. Hru ovládáte šipkami, SPACE střelba, CTRL nábíjení.
FlashStar Worms (3MB)
N/A
Určitě znáte hru Worms. Tak takhle by to vypadalo, kdyby se proti sobě utkali týmy temné a světlé strany síly ze Star Wars. Kdo zvítezí se dozvíte na konci tohoto vtipného videa.
FlashSmoke Kills (2MB)
N/A
Kouříte? Ano? A chtěli byste přestat, ale nedaří se Vám to? Možná právě Vám tohle video pomuže a když ne, tak se u něj aspoň zasmějete.
FlashIcantcolourin (360kB)
N/A
Trochu drsný Tetris! Takhle by to vypadalo, kdyby se v Tetrisu ocitly živé postavičky.
N/A
Další zábavné video od tvůrců videa I Love Death. Už není tak dlouhé a zábavné, ale i tak stojí zato.
FlashI Love Death (4MB)
100%
Tak takhle to v životě taky někdy chodí. Ptáte se jak? Tak se na to podívejte. Velmi dobře provedené video.
FlashBin Laden song (432kB)
N/A
Dost dobrá parodie na Bushovu dřívější politiku v souvislosti s teroristyckými útoky. Doporučuju shlédnout, není to zas tak dlouhé.
FlashThump! (361kB)
N/A
Dejte si pauzu a zajezděte si třeba v dodávce na závodním okruhu. Nejrychlejší vyhrává. Tak se předveďte!
100%
Tak takhle to může vypadat, když tvůrce neovládne svůj program, ale program začne ovládat tvůrce. Co všechno se může stát? Na to se už podívejte sami.
FlashSplash Back (355kB)
N/A
Tahle hra protrénuje Vaše mozkové buňky. V každém levelu musíte popraskat všechny bubliny vlastními bublinami, ale máte jich jen omezený počet, a proto to není tak jednoduché.
FlashMancala (127kB)
N/A
Tak tady si mužete vyzkoušet, jak jste na tom s inteligencí a mužete porazit počítač nebo třeba živého soupeře, hra je totiž i pro dva hráče.
FlashIcon's Story (467kB)
N/A
Tak takhle se chovají Windows XP, když necháte puštěný počítač a odběhnete si třeba na malou.
FlashFish Tales (445kB)
N/A
Další hra na odreagování a uklidnění. Pohybujete kurzorem myši a pojídáte menší rybičky než jste Vy. Pohoda, nic složitého ani extra zábavného.
N/A
Kdo by neznal karetní hru Solitaire, která je součástí každých Windows. Tak teď si je můžete zahrát online.
ShockwaveTable Tennis (128kB)
N/A
Tahle hra patří také mezi mé oblíbené. Dost dobře zpracovaný stolní tenis. Mužete si vybrat ze tří úrovní obtížnosti.
N/A
Sam, narozdíl od prvního dílu, už prochází celé levely a né pouze obrazovky, což je velký pokrok, hra získala na zajímavosti, určitě vyzkoušejte.
FlashStickman Sam (678kB)
N/A
V roli malého panáčka Sama procházíte levely a ničíte vše co se hýbe i to co stojí nehybně na místě.
FlashGem Mine (407kB)
N/A
Tohle je jedna z mých oblíbených her. Nic složitého ani akčního. Jenom si vklidu klikáte a posloucháte příjemnou hudbu. Grafické prostředí hry je také pěkné.
FlashFallout (72kB)
N/A
Logická hra na způsob hry Tetris. Klikáte na stejně barevné kuličky a když je jejich počet 2 nebo vyšší, tak zmizí a Vám se přičtou body. čím více kuliček zmizí na jeden klik, tím více máte přičtených bodu.
FlashBubble Shooter (143kB)
N/A
V této logické hře máte za úkol spojit nejméně 3 a více stejně barevných kuliček k sobě, ty pak zmizí a Vám se přičtou body. Hra může vzdáleně připomínat hru Tetris. Zkoušel jsem hru dohrát až do konce, ale je to nekonečné. Snad ani dohrát nejde.
N/A
Thing Thing Arena 2 je jedna z nejlepších ze všech Thing Thingu, výborná hratelnost a doprovodná hudba. Kdo nezná? Měl by vyzkoušet!
N/A
Thing Thing Arena je hlavně o přežití, kdo vydrží nejdéle naživu v aréně? Není to nic jednoduchého, ale trochu cviku a dostanete se do toho.
N/A
Další povedený díl Thing Thinga už snad nemusím představovat. Chcete si zastřílet? Tak tady máte šanci!
N/A
Tak pokud se nudíte někde ve škole nebo kdekoli jinde, nebo jste na nikoho naštvaní, tak tahle hra Vám zaručeně trochu uleví. Není nad to postřílet pár nepřátel.
FlashThing Thing (615kB)
N/A
Tahle brutální střílečka se autorům povedla, ale lepší jsou její další díly.
N/A
Stejně jako Acno's Energizer je tato hra od MiniClip. Jde vpodstatě o to samé, ale v jiném prostředí. Čekají Vás nové levely, zábava a doprovodná hudba. Tak si to užíjte.
100%
Acno patří mezi nejlepší hry od MiniClip. Dobrá hudba, grafika, atmosféra a spousta zábavy a levelů. Složitost levelů roste s každým úspěšně hotovým levelem.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...