Online hry zdarma (4082 her)

Alien Transporter
N/A
Alien Transporter je jednoduchá relaxační hra pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači. Ve hře budete mít za úkol přepravovat panáčky z jiného světa. Budete vlastně takový vesmírný taxikář.
Raiders Took my Dog
N/A
Raiders Took my Dog je parádní defence hra. Ve hře budete čelit nájezdům nepřátel a je jenom na vás, jak dlouho dokážete odolávat jejich nájezdům. Hra má spoustu vylepšení a tím se stává velmi zábavnou.
The Return
FlashThe Return (9MB)
N/A
The Return je jednoduchá skákačka, ve které poběžíte napříč krajinou a budete se vyhýbat různým překážkám a likvidovat nepřátele.
Immortals Siege
N/A
Immortals Siege je obranná strategie, ve které budete čelit nájezdům nemrtvých. Z hradeb vaší pevnosti budete útočit na hordy nemrtvých nepřátel.
Royal Warfare 2
N/A
Royal Warfare 2 je strategická hra z dávných dob. Vy a vaše královská družina svedete nelítostný boj s velkou přesilou nepřátelských jednotek.
Moto X3M 2
FlashMoto X3M 2 (4MB)
N/A
Moto X3M 2 je báječná auto-moto hra. Budete ovládat kaskadéra na motorce a překonávat zrádný terén. Tato hra redakci nadchla svou báječnou hratelností.
Duck Duck
FlashDuck Duck (2MB)
100%
Duck Duck je jednoduchá postřehová střílečka, ve které budete u stánku na pouti střílet flintou kachny a jiné terče.
Madalin Stunt Cars
N/A
Madalin Stunt Cars je závodní 3D auto-moto hra, ve které si na začátku hry vyberete jedno z mnoha pěkných sportovních aut a pustíte se do závodu.
Wheely 7: Detective
N/A
V logické online hře Wheely 7 budete plnit různé klikací úkoly ve správném pořadí tak, aby se autíčko dostalo bezpečně do cíle. V sedmém díle se z vás stane detektiv.
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
N/A
Pomozte zombie prasátkům dostat se k mozkům, na kterých si rády pochutnají, pomocí lana a vaší logiky. Ve hře na vás čeká 25 levelů různé obtížnosti.
Crystals
FlashCrystals (5MB)
100%
Crystals je jednoduchá oddechová hra s velmi příjemnou hudbou u které budete krásně relaxovat. Vaším úkolem v této hře bude spojovat 3 a více stejně barevných symbolů k sobě.
Madmen Racing 2
100%
Madmen Racing 2 je závodní auto-moto hra, ve které budete překonávat zrádný terén a budete se muset dostat z jednoho místa na druhé a pokud možno jako první.
Astral Crashers
N/A
Astral Crashers je real-time strategie se vším všudy. Už první pohled vám napoví, že hra vychází z předlohy hry StarCraft za rasu Protosů. Jako v každé RTS budete budovat základnu, těžit minerály a cvičit si vlastní armádu, kterou pak pošlete na nepřátelskou základnu.
Euro Voyage
FlashEuro Voyage (10MB)
80%
Euro Voyage je takový logický rychlík, ve kterém na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete mít za úkol spojit 3 a více stejných symbolů.
Teleport Gun
FlashTeleport Gun (3MB)
N/A
Teleport Gun je logická hra, ve které budete ovládat lišku s teleportovací zbraní. Vaším úkolem bude v každém levelu se dostat do dveří, které vás posunou do další (obtížnější) úrovně.
Sacred Treasure
40%
Sacred Treasure je bojová strategie s prvky RPG hry. Budete procházet rozsáhlý svět, ve kterém se setkáte s různými druhy nepřátel a příšer. Budete hledat poklady a získávat nové zbraně a vybavení, díky kterému si budete moci zdokonalit jednoho z vašich hrdinů.
Piggy in the Puddle 3
N/A
Pomozte prasátku dostat se ke svým žaludům, aby nezůstalo hladové. Ve hře na vás čeká celkem 28 levelů různé obtížnosti.
Woodsman Strikes Back
N/A
V této hře budete v jednotlivých levelech zabíjet všechny nepřátelské jednotky. Po každém levelu dostanete nějaké peníze, za které si můžete vylepšit vybavení nebo zbraně.
Metal Cavalry
Unity3DMetal Cavalry (12MB)
N/A
Metal Cavalry je 3D akční bojová hra, ve které budete řídit tank. Vaším úkolem bude dostat se na nepřátelské území a zničit nepřátelské cíle. Hra je poměrně krátká, ale graficky velmi povedená.
The Ultimate Clicker Squad
N/A
The Ultimate Clicker Squad je idle hra. Ve hře budete hlavně klikat a vylepšovat vaše vojáky. Tahle hra pořádně protáhne tlačítka na vaší myši.
MS Paintracers
80%
MS Paintracers je retro závodní hra. Ovládání i grafika vám budou připadat velmi primitivní, ale takto dříve opravdu hry vypadaly. Kromě samotných závodů si budete moci vaše auto i vylepšovat.
Fist Puncher
FlashFist Puncher (7MB)
N/A
Fist Puncher je retro akční arkáda, ve které budete bojovat na život a na smrt holýma rukama na ulici s pouličním gangem.
Dusk Drive
FlashDusk Drive (6MB)
N/A
Dusk Drive je závodní hra s horší grafikou a hratelností, ve které si můžete vylepšovat auto. Jezdíte po silnici v plném provozu a musíte kličkovat mezi auty a nenabourat a zdárně dojet co nejrychleji do cíle.
Safari Time 2
N/A
Safari Time 2 je jednoduchá veselá logická hra, ve které budete muset v každém levelu dostat zebru v autě z jednoho místa na druhé. Budete muset klikat na správné objekty ve správný čas, aby se vám to vše povedlo.
Mouse Chain
FlashMouse Chain (2MB)
40%
Mouse Chain je logický rychlík, ve kterém budete mít za úkol spojovat tři a více stejně barevných myší. Čeká na vás několik různorodých levelů.
Speed Racing Pro
N/A
Speed Racing Pro je výborná 3D závodní hra. Budete závodit s ostatními soupeři na okruhu. Můžete si vybrat různé auta či tratě a hratelnost i grafika jsou na špičkové úrovni.
The Last Survivor
100%
The Last Survivor je 3D akční střílečka, ve které budete zabíjet mimozemšťany a zombíky. K dispozici budete mít různé zbraně, které ale napřed musíte najít na mapě.
Sieger 2: Age of Gunpowder
N/A
Ve hře Sieger 2 budete odstřelovat z velké vzdálenosti pevnost s vojáčkama. Některé vojáčky musíte zabít a jiným naopak nesmíte skřivit ani vlásek. Čeká na vás několik desítek levelů, tak si zkuste, jak budete úspěšní.
King's Strike
N/A
King's Strike je obranná strategie, ve které budete bránit váš hrad před nájezdy nepřátel. Zároveň budete muset hrad i vylepšovat, aby měl lepší útočnou sílu a aby také odolával stále silnějšímu nepříteli.
Epic Clicker: Saga of Middle Earth
N/A
Epic Clicker Saga Of Middle Earth je idle hra. Ve hře budete hlavně klikat a vylepšovat vaše vojáky. Tahle hra pořádně protáhne tlačítka na vaší myši.
Llamas in Distress
N/A
Llamas in Distress je logická skákačka, ve které budete v každém levelu a v každém dalším světě muset dostat lamu ke hvězdičce. Toho docílíte klasickým pohybem, ale i změnou gravitace.
RetroBall: Inception
N/A
RetroBall Inception je jednoduchá postřehová hra. Cílem hry bude v každém levelu odstranit všechny kvádry pomocí odrážející se kuličky.
RetroBall: Death Wave
N/A
RetroBall Death Wave je jednoduchá postřehová hra. Cílem hry bude v každém levelu odstranit všechny kvádry pomocí odrážející se kuličky.
Contract Racer
N/A
V této 3D auto-moto hře budete závodit v běžném provozu v taxikářském autě.
Nukklerma
Unity3DNukklerma (46MB)
100%
Nukklerma je 3D akční střílečka, ve které budete zabíjet mimozemšťany. K dispozici budete mít různé zbraně, které ale napřed musíte najít na mapě.
Reach the Core
N/A
Reach the Core je těžební hra, ve které budete kopat vaším důlním strojem pod zemí a budete sbírat nerostné suroviny.
Mayan Bubbles
60%
Mayan Bubbles je bubble shooter hra. Vaším úkolem bude trefovat bubliny se stejnou barvou v minimálním počtu tří bublinek.
Fantasy Solitaire
N/A
V online hře Fairway Solitaire budete rovnat karty do postupky od nejmenší po největší nebo obráceně.
Winter Stacker
N/A
Winter Stacker je logická hra s Vánoční tématikou. Čeká na vás nespočet levelů, ve kterých budete mít za úkol vyřešit jednoduchý logický problém.
Christmas Cake
N/A
Christmas Cake je Vánoční hra, ve které budete péct svůj Vánoční dort.
Merry Christmas Day
N/A
Merry Christmas Day je Vánoční oblíkačka pro dívky. Oblečte si svou panenku podle vašich představ ve Vánočním duchu.
Monkey Go Happy: Elves
100%
Hra Monkey Go Happy Elves je taková série miniher s opičkou. Vaším úkolem ve hře bude na každém obrázku rozveselit smutnou opičku. Čeká na vás několik rozličných úkolů.
Christmas Match 3
80%
Christmas Match 3 je další Vánoční hra. Tentokrát budete mít za úkol spojit 3 a více stejných symbolů k sobě.
Christmas Dentist
100%
Christmas Dentist je Vánoční hra, ve které budete Santovi a nebo jeho pomocníkům ošetřovat zuby.
Earth Taken 3
FlashEarth Taken 3 (13MB)
90%
Výborná online hra z post-apokalyptického prostředí. Zemi napadli mimozemšťané a vy se s nimi vydáte do boje. Budete muset urazit dlouhou cestu a pozabíjet spoustu vetřelců, abyste získali planetu Zemi zase zpět.
Doodle Santa Jump
N/A
Doodle Santa Jump je jednoduchá Vánoční hra. Dokážete vyskákat se Santou co možná nejvýše?
Wrath of Zombies
N/A
V této hře se zombíkama se ocitnete na ulici se zbraní v ruce a budete likvidovat hordy zombie nepřátel. Po každém levelu si můžete vylepšit zbraně nebo postavu.
RetroBall: Christmas
N/A
RetroBall Christmas je jednoduchá postřehová hra. Cílem hry bude v každém levelu odstranit všechny dárky pomocí odrážející se kuličky.
Block Bot
FlashBlock Bot (6MB)
20%
Block Bot je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavu robota z jednoho místa na druhé. Toho docílíte správným klikáním na různé předměty ve správném pořadí.
XMas Mahjong 2016
33%
V online hře XMas Mahjong 2016 budete skládat takové japonské pexeso puzzle. Vaším úkolem bude najít vždy dva stejné tvary. Čeká na vás spousta levelů různé obtížnosti.
Boat Drive
FlashBoat Drive (3MB)
N/A
Boat Drive je závodní hra, ve které budete závodit na vodě s motorovým člunem.
Trollface Quest: Troll Tube
100%
Trollface Quest Troll Tube je zábavná logická hra, kde budete plnit různé úkoly, ale hlavně aby byla sranda.
Georg the Ghost
100%