Hry pro dva (167 her)

Warlords 2: Rise of Demons
N/A
V této poměrně rozsáhlé hře svedete válku s nepřítelem. Utkáte se několikrát přímo na bitevním poli. Hru můžete hrát i se svým kamarádem u jednoho PC.
Vertical Drop Heroes
N/A
V online hře Vertical Drop Heroes budete hrát za nespočet hrdinů a každý bude mít jiné schopnosti. Čeká na vás několik levelů, ve kterých se budete muset probít až na konec.
Stick Figure Badminton 2
N/A
Stick Figure Badminton 2 je sportovní hra pro dva hráče. Zahrajte si badminton!
Gun Mayhem 2: More Mayhem
N/A
Ve hře Gun Mayhem 2 More Mayhem si zahrajete proti počítači a nebo hra podporuje až 4 hráče na jednom počítači. Cílem hry bude vyšoupnout ostatní hráče z plošiny. K tomu vám dopomůže velká spousta zbraní.
Bomb It 4
FlashBomb It 4 (5MB)
N/A
Čtvrté pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky. V tomto pokračování naleznete i závodní verzi hry.
SAS: Zombie Assault 3
N/A
Zabarikádujete se v domě před velkým počtem zombies. Chcete přežít a tak začne boj o váš holý život. Naštěstí máte k dispozici velké množství zbraní a tak lov na zombies může začít.
Out of this World
N/A
Hra Out of this World je netradiční skákačka s velmi rozmanitými levely. Každý level je jiný a v každém na vás čeká úplně jiný úkol. Někdy bude lepší, když budete hrát hru ve dvou.
N/A
Ve sportovní hře pro dva hráče s názvem Sports Heads Football si zahrajete fotbal trochu jinak. Půjde především o hlavičkování. Cílem hry bude dostat míč do soupeřovy branky.
N/A
Online hra Mortal Kombat Karnage je bojovka pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači. Utkáte se s několika soupeři, které musíte porazit v boji holýma rukama.
FlashGun Mayhem (6MB)
N/A
Ve hře Gun Mayhem si zahrajete proti počítači a nebo hra podporuje až 4 hráče na jednom počítači. Cílem hry bude vyšoupnout ostatní hráče z plošiny. K tomu vám dopomůže velká spousta zbraní.
FlashStunt Crazy (5MB)
N/A
Hru Stunt Crazy si můžete zahrát až ve čtyřech hráčích na jednom počítači. Ve hře samotné budete ničit autem různé věci a kdo udělá více bodů, tak ten vyhrál.
N/A
V této hře pro dva hráče budete závodit na různých okruhách. Hru uvidíte z ptačí perspektivy a ovládání je pomocí klávesnice.
FlashSci-Fighters (4MB)
N/A
Hra Sci-Fighters vás potěší pokud si chcete zahrát s kamarádem na jednom počítači, ale i jednotlivec se nebude nudit. Ve hře budete muset přežít co nejdéle v aréně, kde půjde o krk. Kdo zůstane naživu jako poslední, tak vyhrává.
FlashGraveyard Golf (566kB)
N/A
V této hře si zahrajete minigolf na hřbitově. Můžete si zahrát jen tak a nebo se utkat až se 4 hráči na jednom počítači.
N/A
Pokud si někdo z vám vzpomíná na starou hru Space Invaders, tak tento remake Particle Wars Extreme do flash podoby by měl určitě vyzkoušet. Ve hře budete ničit všechny lítací potvory a nakonec se utkáte se samotným bossem.
N/A
Plazma Burst 2 je akční hra. Vaše planeta je v ohrožení, a vy se přihlásíte jako dobrovolník na záchranou misi pro cestu časem do minulosti, ale něco se pokazí a vy se ocitnete někde jinde a asi i v jinou dobu.
FlashBattlePaint (5MB)
N/A
Hra BattlePaint je velmi jednoduchá střílečka pro jednoho nebo dva hráče na jednom počítači. Ve hře se budete snažit co nejrychleji eliminovat nepřítele, který se pořád někde objevuje. Hra dvou hráčů vyžaduje spolupráci eliminovat jednoho stejného nepřítele.
N/A
Builders Brawl je hra, kterou bych spíše představil jako hru Worms. Na začátku si vyberete tým, mapu, zbraně a další věci. V samotné hře půjde o to, abyste zlikvidovali všechny nepřátelské dělníky dříve než oni vás. Můžete si užít spoustu zábavy.
FlashGravity Guy (9MB)
N/A
Gravity Guy je multi-playerová hra až pro 4 hráče na jednom počítači. Vašim úkolem bude doběhnout co nejdále. Hru ovládáte pouze jedním tlačítkem.
FlashMiragine War (5MB)
N/A
Výborná hra Miragine War je na stejném principu her jako Age of War či Age of Defense. Ve hře budete posílat do boje jednotky, které se utkají v boji proti nepřátelským jednotkám. Cílem hry bude porazit nepřítele a zničit jeho pevnost. Hra navíc podporuje hru dvou hráčů na jednom PC.
FlashBow Chief (335kB)
N/A
Ve hře Bow Chief budete hrát proti počítači a nebo proti živému hráči. Záleží na vás koho si zvolíte. Vašim úkolem bude zabít protivníka dříve než on zabije vás. Budete mít k dispozici jenom luk a šípy.
FlashBow Chief 2 (2MB)
N/A
Ve hře Bow Chief 2 budete hrát proti počítači a nebo proti živému hráči. Záleží na vás koho si zvolíte. Vašim úkolem bude zabít protivníka dříve než on zabije vás. Budete mít k dispozici jenom luk a šípy.
FlashBomb It 3 (4MB)
N/A
Třetí pokračování výborné hry pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky. V tomto pokračování naleznete i závodní verzi hry.
N/A
Ve hře Twin Cat Warrior budete procházet jednotlivé levely, spíše obrazovky, ve kterých budete překonávat různé nástrahy a budete se muset dostat živý a zdraví do cíle. Zajímavé je ve hře to, že ovládáte dva panáčky, kteří spolu musí spolupracovat, jinak se do cíle nedostane ani jeden.
N/A
V této hře si zahrajete za jednoho lumpa a vašim úkolem bude zdolávat nástrahy terénu. Hru mohou hrát až 3 hráči na jednom počítači, takže si můžete s kamarády užít spoustu zábavy.
FlashTeddy Ball (53kB)
N/A
Teddy Ball je jednoduchá hra pro jednoho nebo dva hráče. Ve hře si budete pinkat míčem přes síť.
FlashTwin Shot 2 (2MB)
N/A
Twin Shot 2 je skákačka pro malé děti. Ve hře budete procházet různé levely a zabíjet malé roztomilé příšerky. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači.
FlashExit Path (6MB)
N/A
Ve hře Exit Path budete procházet různé levely plné nástrah a nebezpečných smrtících pastí. Povede se vám dojít až nakonec každého levelu? Hra podporuje i multi-player a to je teprve zábava.
FlashG-Switch (2MB)
N/A
G-Switch je multi-playerová hra až pro 6 hráčů na jednom počítači. Vašim úkolem bude doběhnout co nejdále. Hru ovládáte pouze jedním tlačítkem.
N/A
Platform Combat je multi-playerová akční hra, ve které si zahrajete s živými hráči z celého světa. Hra připomíná hru Soldat. Ve hře budete hrát za panáčka a vašim úkolem bude pozabíjet všechny soupeře v aréně. Máte k dispozici velký počet zbraní.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...