Hry pro dva (167 her)

FlashShoot and Catch (877kB)
N/A
Tak tohle je hra pro opravdu bystré hráče. V této hře potřebujete opravdu velký postřeh a koncentraci. Na obrazovce uvidíte dvě okna a jednom máte sbírat ovoce a ve druhém sestřelovat rakety a to najednou! Pokud máte možnost, tak to hrajte ve dvou hráčích.
N/A
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.
N/A
V této hře budete pilotovat malé letadlo a cílem hry bude zničit nepřátelské letadlo. Můžete střílet rakety a nebo z kulometu. Hru můžete hrát i ve dvou na jednom počítači.
FlashFire and Bombs (350kB)
N/A
Další obdoba hry bomberman. Tato se celkem povedla a můžete si zahrát až ve čtyřech hráčích a z toho budou dva hráči živí.
FlashŠachy (642B)
N/A
Klasické šachy pro dva hráče. Velkou výhodou je možnost multi-playeru s online živými hráči, takže si můžete po netu zahrát se svým kamarádem nebo kamarádkou z tepla vašeho domova.
20%
Slovní fotbal je logická hra pro dva hráče. Vašim úkolem bude skládat smysluplná slova v časovém limitu. K dispozici máte omezený počet písmenek. Čím více slov poskládáte, tím větší je šance, že dáte gól.
FlashLodě (644B)
N/A
Lodě je taktická bojová hra pro dva hráče. Na začátku si rozmístíte několik lodí na svém území. To samé udělá i nepřítel. A potom se strefujete do nepřátelovy mapy a snažíte se potopit všechny jeho lodě.
FlashHorolezci (650B)
70%
Horolezci patří mezi logickou hru. Můžete ji hrát se dvěma až čtyřma živými hráči. Ve hře budete dosazovat písmenka do tajenky a kolik jich uhodnete, tak o tolik postoupíte výše po skále, proto horolezci.
FlashDáma (644B)
N/A
Dáma je stolní hra pro dva hráče podobná šachům, ale o dost jednodušší. Najděte si živého kamaráda a zahrajte si s ním.
FlashPrší (643B)
84%
Karetní hra prší je velmi jednoduchá a zábavná. Navíc ji nemusíte hrát s počítačem, ale s vašim kamarádem nebo spolužákem a každý z tepla svého domova.
FlashPiškvorky (647B)
N/A
Kdo by neznal hru piškvorky? Velkou výhodou této hry je, že ji hrajete s kamarádem a nikoli s počítačem. Další velkou výhodou je, že si kamaráda můžete sami vybrat. A poslední výhodou je, že nemusíte sedět spolu u jednoho počítače, ale každý u sebe doma.
FlashBomb It (2MB)
N/A
Výborná hra pro dva hráče ve stylu bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte různé vylepšení. Hlavním cílem je ale zneškodnit všechny protivníky.
FlashBubbles 2 (550kB)
N/A
V této jednoduché hře se z vás stane bublina pod mořským dnem. Vašim úkolem bude sbírat ostatní bubliny a vyhýbat se minám. Hra je pro dva hráče, takže si můžete zahrát se sourozencem nebo kamarádem a užít si spoustu legrace.
N/A
V této poměrně rozsáhlé hře svedete válku s nepřítelem. Utkáte se několikrát přímo na bitevním poli. Hru můžete hrát i se svým kamarádem u jednoho PC.
N/A
Online 3D MMORPG. Vyberte si hrdinu a dejte se do boje s ostatními opravdovými hráči. Hra je náročnější na výkon a grafiku počítače!
FlashFormule 1 (193kB)
N/A
V této hře usednete do kokpitu Formule 1 a vydáte se na trať. Hru můžete hrát buď s počítačem nebo vašim kamarádem. Hra podporuje multi-player pro 2.
FlashHardCourt (303kB)
N/A
Chtěli byste si zahrát basketbal se svým živým soupeřem. Není problém. V této hře si zahrajete streetball na jeden koš se svým kamarádem, kamarádkou, sourozencem nebo počítačem. Je to tak, hra podporuje multi-player.
FlashPong (2MB)
N/A
Pong je hra, ve které si pinkáte s kamarádem nebo s počítačem. Tím jsem naznačil, že hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači. Kdo zvítězí, vy, počítač nebo kamarád?
N/A
Příznivce rychlých mašin na dvou kolech určitě zaujme tato závodní hra. Vyberte si jednu z motorek a projeďte si závodní okruhy třeba v Americe, Egyptě, Anglii nebo Austrálii. Pokud vás omrzí hra s počítačem je tu možnost multi-playeru.
FlashBubble Trouble (642kB)
N/A
V roli tajného mimozemského agenta musíte zničit všechny balónky. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači.
N/A
V této hře si vyberete jednoho z hrdinů PC, SEGA nebo NINTENDO her a bojujete v aréně proti sobě. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači. Ovládání prvního hráče. Šipky pohyb, klávesa P útok a O skoky. Druhý hráč. Pohyb A, S, D a útok F. Skoky klávesou G.
60%
Jestli se nudíte v práci v kanceláři, tak si zahrajte náš kancelářský mini-golf. Můžete si zahrát jen tak a nebo se utkat až se 4 hráči na jednom počítači.
N/A
Hra typu Worms. Na začátku hry si vyberete svůj tým a poté prostředí, ve kterém chcete bojovat. K dispozici máte různé zbraně typu bazuka, granáty, atd.. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači.
N/A
Matrix je bojová hra, ve které si zahrajete na akčního hrdinu a budete likvidovat své nepřátele. Hra nabízí několik herních módů a jedním z nich je i multi-player.
FlashMicro Tanks (255kB)
N/A
V této hře si sednete do tanku a vyrazíte vstříc svému nepříteli. To může být počítač nebo živý soupeř. Ano, hra je i pro dva hráče a to z ní dělá zábavnou hru.
FlashTerritory War (982kB)
N/A
Tato hra velmi připomíná hru Worms. Zvolíte si dva týmy a mapu a bojujete proti sobě. Hru mohou hrát i dva hráči současně na jednom počítači.
N/A
Asteroids Duel je hra s dávnou minulostí. Je to hra pro dva hráče, takže pokud nejste u počítače ve škole s kamarádem nebo se sourozencem doma, tak to ani nezkoušejte.
N/A
V této hře, vzdáleně připomínající hru Worms, máte dva ostrovy, na jednom jste vy a na druhém nepřítel. Kdo dříve zničí soupeře vyhrává. K dispozici máte granát, bazuku a sněhové koule. Hru mohou hrát jak dva hráči, tak i jednotlivec.
FlashBow man 2 (101kB)
N/A
V této hře musíte nejdříve najít nepřítele, pak ho logicky zaměřit a nakonec ho sestřelit lukem dříve než on vás.
N/A
V této rozmanité akční hře jste zavřeni v 2D aréně se soupeřem, kterého musíte zabít a nebo shodit dolů. Na výběr máte velké množství zbraní.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...