Online hry zdarma (4070 her)

N/A
Pamatujete si ještě na legendární hru StarCraft? V této hře si znovu užijete s rasou zvanou Zergové. Musíte vybudovat základnu, obranu a armádu, ale hlavně odrazit nájezdy nepřátel a potažmo ho zničit.
N/A
V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
FlashTennis Game (635kB)
N/A
Zkuste si zahrát tenis proti počítači. Nebude to snadné, ale můžete ho porazit, a pak se vydat třeba na turnaj.
N/A
V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
FlashMaganic Wars (852kB)
N/A
V této karetní hře se utkáte s jedním nepřítelem. Nebude snadné ho porazit, ale kdo uspěje čeká ho malé překvapení. Dozvíte se cheat na hru.
N/A
V roli delfína si zkusíte výskoky z moře nad hladinu a během letu musíte udělat co nejvíce triků, které pak budou ohodnoceny. Kdo dokáže vyskočit až ke hvězdám? Můžete si smlsnout i na rybičkách, co plavou v moři.
N/A
V této futuristicky vypadající hře bude Vašim úkolem zničit všechny nepřátelské jednotky. Žádná nesmí proniknout přes Vaší obranu. Stavte a vylepšujte Vaše útočné věže. Kdo přežije 50 levelů?
FlashSmileys War (4MB)
N/A
Zvolte si arénu, nastavte počet nepřátel a vyberte si jednu z mnoha nabízených zbraní. Vaši nepřátelé čakají, tak je nenechte dlouho čekat.
FlashCrystal Clear (703kB)
N/A
V této hře musíte poskládat 5 a více stejně barevných kostiček k sobě, které pak zmizí. Každé kolo se v poli objeví 3 nové kostičky. Když už se kostičky nebudou moci v poli kde objevovat, tak jste prohráli.
FlashHexa (914kB)
N/A
V této hře, podobně zpracované jako Tetris, musíte spojit 3 a více stejných objektů a to buď horizontálně nebo vertikálně. Nezapomeňte na časový limit, který může být později docela nepříjemný.
N/A
V této závodní hře budete soupeřit s počítačem, kdo dříve dojede do cíle. Nesmíte nabourat nebo se dotknout hlavou země.
FlashDirt Bike 3 (5MB)
N/A
Ve třetím díle této hry řídíte motokrosovou motorku a musíte překonat různé překážky na trati, což není vždy úplně jednoduché a nesmíte přitom spadnout nebo se udeřit do hlavy. Hru doprovází pěkná hudba.
FlashDirt Bike 2 (3MB)
N/A
Ve druhém díle této hry řídíte motokrosovou motorku a musíte překonat různé překážky na trati, což není vždy úplně jednoduché a nesmíte přitom spadnout nebo se udeřit do hlavy.
FlashBMX Extreme (850kB)
N/A
V této hře na Vás čeká malá BMX dráha na které se ukáže, jakou máte zručnost na BMX kole. Můžete jezdit tam a zpět v minutovém časovém limitu. Kdo udělá nejvíce bodů?
FlashShock Defence (628kB)
N/A
Musíte stavět věže kolem cesty, aby nepřítel nemohl projít. Stavět můžete hned několik druhů obranných věží, které musíte časem vylepšovat, protože i nepřátelské nájezdy jsou kolo od kola težší.
FlashPark My Car (4MB)
N/A
V této hře bude Vašim úkolem zaparkovat auto na správné místo na parkovišti. Během parkování nesmíte do ničeho nabourat ani se ničeho dotknout. V pozdějších levelech budete parkovat v noci a dokonce si i zastřílíte z auta.
N/A
V této hře musíte odvrátit nájezdy nepřátel a ubránit Vaší základnu. Na výběr máte několik zbraní, které přepínáte čísly na numerické klávesnici.
N/A
V této neobvyklé hře, kde kněží budou znásilňovat malé děti, budete muset uklidňovat rodiče nevěřící svým očím, aby nezavolali policii po tom, co to viděli na vlastní oči.
FlashOnslaught 2 (41kB)
N/A
V této rozmanité strategické hře musíte zabránit nepříteli, aby prošel po vaší cestě. K dispozici máte obrovský počet nejrůznějších druhů věží, které pak můžete dále vylepšovat za peníze, které vyděláte z boje.
FlashBMX Tricks (179kB)
N/A
Zkuste si project trať pro BMX kola. Čeká na Vás spousta překážek a skoček, na kterých si můžete vyzkoušet Vaší zručnost. Kolik bodů dokážete udělat?
N/A
V této hře bude Vašim úkolem krást auta. Nejprve se budete muset dostat přes bezpečnostní systém v autě, pak nastartovat a rychle pryč z parkoviště než si Vás někdo všimne a zavolá policii.
FlashKatapult (852kB)
N/A
Jaké to asi je nechat se vystřelit katapultem do vzduchu, chvíli si vychutnávat let, a pak otevřít padák. V této hře si to můžete vyzkoušet a ani nemusíte mít strach z létání a z výšek.
N/A
V této hře musíte vystřílet všechny červené čtverce a obdelníky, které se neustále zmenšují, takže trefit se do toho posledního není vůbec jednoduché.
N/A
V této rozmanité akční hře jste zavřeni v 2D aréně se soupeřem, kterého musíte zabít a nebo shodit dolů. Na výběr máte velké množství zbraní.
ShockwaveDownhill Jam (2MB)
N/A
Skuste si na skejtu sject kopec a posbírat co nejvíce bodů a prémije v podobě značkové obuvi. Dejte si pozor na auta na silnici ať Vás žádné nepřejede.
ShockwaveStreet Sesh (3MB)
N/A
Chcete se project ve městě na skejtu? V této hře máte možnost sjet si na skejtu jednu trasu ve městě. Samozřejmě pojedete pořád z kopce a budete se muset vyhýbat všem překážkám.
N/A
V této hře na Vás čekájí hned čtyři dopravní prostředky. Vašim úkolem bude projet několik levelů plných různých překážek v co nejlepším čase a nesmíte přitom nabourat.
FlashStunt Mania (4MB)
N/A
V této hře na Vás čeká několik různých levelů a v nich akrobatická jízda na kole. Dělejte všelijaké triky a přemety, čím více, tím více bodů a lepši pozice v tabulce vítězů.
N/A
Ve třetím díle této závodní hry na Vás čeká několik netradičních levelů, jak už sám název hry napovídá, které musíte projet na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať nenabouráte, to byste museli začínat level od znova.
FlashBike Mania 2 (2MB)
N/A
Ve druhém díle na Vás opět čeká několik levelů, které musíte projet na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať se nedotknete hlavou země nebo něčeho jiného, to byste museli začínat level od znova.
FlashBike Mania (1MB)
N/A
V této hře na Vás čeká několik levelů, které musíte projet na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať se nedotknete hlavou země nebo něčeho jiného, to byste museli začínat level od znova.
FlashClassroom 3 (2MB)
N/A
Ve třetím díle, který už je o něco rozmanitější než první dva díly budete muset zase opisovat od spolužáků, abyste se dostali do dalšího ročníku.
FlashClassroom 2 (683kB)
N/A
Ve druhém díle opisovací hry se náš hrdina Alex dostal úspěšně na univerzitu. Jeho vědomosti mu ale stále nestačí, a tak si bude muset najít nové kamarády a zase začít opisovat.
FlashClassroom (522kB)
N/A
Tak a je to tady. Konec školního roku se blíží a na řade jsou nejrůznější testy a písemky. Vy jste se jako obvykle moc neučili a máte problém se dostat do dalšího ročníku. Proto musíte všechny písemky opsat od kamaráda, jinak propadnete. Samozřejmě Vás při tom nesmí nachytat učitel.
FlashXeno Tactic (1MB)
N/A
Toto je opravdu povedená hra. Musíte uhlídat prostor na Vaší vesmírné lodi, kde budou pořád procházet alieni. Abyste jim v tom zabránili, tak za naspořené peníze musíte nakupovat bojové věže. Těch máte k dispozici hned několik.
N/A
V této opravdu akční a docela i bruální 3D hře si zahrajete za hrdinu, který se ocitne v neznámém prostředí a všichni kolem něj se ho chtějí z neznámého důvodu zbavit - zabít. Vytáhněte svoji zbraň a zabíjte je první!
FlashSnowy (1MB)
N/A
V této hře si zahrajete za malého sněžného myšáka. Vašim úkolem bude zmrazit všechny nepřátele na obrazovce. Dejte si pozor! Nepřátelské potvůrky mohou být občas nevypočitatelné a hodně rychlé.
FlashChaos! (410kB)
N/A
V této hře bude Vašim úkolem vydržet co nejdéle u počítače a klikat na dokumenty, které z něj létají. Za chvilku někomu vybouchne počítač a ten někdo začne otravovat možná právě Vás, aby se dostal k Vašemu počítači.
ShockwaveSuperbike GP (1MB)
N/A
Závody rychlých silničních motorek, tak toho se dočkáte v této hře. Jezdíte po okruhu na Vašem dvoukolovém stroji a vychutnáváte si pocit z rychlosti jízdy.
FlashNinja Man (3MB)
N/A
V této hře ovládáte ninju se samurajským mečem a vydáváte se na dlouhou dobrodružnou cestu, ve které na Vás čeká spousta nepřátel.
FlashSnipers (676kB)
N/A
V této hře bude Vašim úkolem postřílet co nejrychleji své nepřátele, které se vždy někde objeví. Čím dříve je dostanete, tím déle vydržíte naživu.
80%
V této hře se v aréně utkáte s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
N/A
V této hře si opět zahrajete na teroristu. Vašim úkolem bude postřílet co nejvíce counter teroristů. Dejte si pozor na to, ať Vás netrefí. A nezapomeňte nabíjet.
FlashFlash Strike (820kB)
N/A
Akční střílečka, která vychází z tématu Counter Strike. V této 3D hře si zahrajete za teroristu a Vaším úkolem bude zabít co nejvíce counter teroristů.
FlashDoom Runner (1MB)
N/A
V této hře budete bojovat v malé vesmírné raketce s mnoha plavidly mimozemšťanů. Na výběr máte velký arzenál zbraní. Časem začíná přituhovat a mimozemská plavidla jsou více odolnější.
N/A
Zahrajte si první sérii hry Doom kompletně převedenou do flashe. Čekají na Vás zombie a jiné potvory z pekla.
ShockwaveSewer Run (6MB)
N/A
Tak tohle patří mezi opravdu povedené hry. Závodíte na skejtu. Musíte sject kopec plný překážek a samozřejmě se umístit na prvním místě, pokud Vám to zručnost dovolí. Během cesty sbíráte různé střely, kterými můžete ochromit nebo zpomalit soupeře.
FlashUrban Sniper (2MB)
N/A
V roli nájemného zabijáka plníte úkoly, které Vám zadává samo podsvětí. V každé misi máte omezený počet nábojů a musíte zabít svojí sniperskou puškou konkrétní osobu.
FlashFruit Slots (125kB)
N/A
Počkejte si na to až Vám padne řada švestek nebo melounků, a pak už sledujte, jak se Vám hromadí peníze v kapse.
FlashBowling (612kB)
N/A
Chcete si zahrát bowling a nemáte doma bowlingovou kouli nebo nemáte čas zajít na bowling? Nevadí, vyzkoušejte aspoň tento virtuální bowling.
N/A
Chcete si zajezdit v horách na teréním kole mezi překážkami, padlými stromy a jinými různými nástrahami? Tak jen do toho! Ukažte se, jak umíte jezdit na kole.
FlashTower Defence (404kB)
N/A
V této hře musíte ubránit svoji věž s princeznou před nájezdy nepřátel. Můžete je odhazovat jen tak myší a nebo použít jednu ze tří bonusových zbraní, které se neustále doplňují.
FlashLucky Clover (473kB)
N/A
Najděte si své štěstí. Díky této hře zjístíte jaké máte asi štěstí. Vašim úkolem je najít 7 čtyřlístků v časovém limitu. Povede se Vám to?
N/A
V této hře ovládáte bojovou stíhačku budoucnosti, která je vybavena střelami a raketami. Neustále na Vás bude útočit nepřítel v podobě letounů či obyčejných pozemních věží. Musíte ho zničit dříve než on Vás.
ShockwaveSpeed Racing (2MB)
N/A
V této závodní 3D hře pojedete dlouhý okruh se sedmi soupeři na trati. Na trati jsou různé skočky, zkratky či nerovnosti, kterým se musíte včas vyhnout.
N/A
V roli ženské hrdinky se vydáte do vojenské základny plné nepřátelských vojáků. Můsíte všechny pozabíjet a sama zůstat na živu, abyste uspěšně dokončila misi.
FlashBlob Wars (138kB)
N/A
V této logické hře, která je mimo jiné i pro dva hráče, musíte obsadit nepřátelská pole. Kdo má na konci více jednotek, tak ten vyhrává.
N/A
V této hře musíte zastřelit vyznačené osoby, které poznáte, když stisknete klávesu Space a to vše v omezeném časovém limitu. Takže neváhejte a střílejte!
ShockwaveRich Racer (1016kB)
N/A
Tyhle 3D závody autíček určitě stojí za vyzkoušení. Závodíte na několika zajímavých tratích a není to tak jednoduché jak to vypadá. Musíte se snažit, abyste porazili všechny soupeře a vyhráli závod.
N/A
Tak tohle jsou docela povedené závody vznášedel. Jestli máte rádi rychlost a nechcete moc přemýšlet nad logickou hrou, tak tohle je hra právě pro Vás.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...