Online hry zdarma (4070 her)

N/A
Dvacáté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Devatenácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Osmnácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Sedmnácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Šestnácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Patnácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Čtrnácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Třinácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Dvanácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Jedenácté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Desáté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Deváté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Osmé vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Sedmé vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Šesté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Páté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Čtvrté vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Třetí vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
N/A
Druhé vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
FlashSteppenwolf (2MB)
N/A
První vydání dobrodružné hry z produkce WarnerBros, což už svědčí o kvalitě, ve které na Vás čeká spousta překvapení a nebezpečných zvratů. Pusťte se do dlouhého a napínavého dobrodružství.
60%
Vašim úkolem v této hře bude zabránit průjezd jakéhokoli vozidla po Vaší cestě. Žádné nesmí proniknout! Stavět můžete věže pro Vaší obranu, elektrárny a další budovy.
N/A
Je pátek, venku svítí sluníčko a Vy ještě trčíte ve škole. Není nic horšího! V této hře je Vašim úkolem dostat se ze školy. A to nebude jednoduché, musíte totiž ukrást klíč od dveří samotnému řediteli.
N/A
Vydejte se do neprozkoumané galaxie ve Vaší miniaturní vesmírné bojové lodičce a čelte nepřátelským útokům ze všech stran.
N/A
Dobré a zároveň první video z prostředí hry Counter Strike mapy Mansion. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo podle Vás vyhraje?
N/A
Velmi dobré video z prostředí hry Counter Strike mapy Assault. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.
80%
Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Dust. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.
N/A
Výborné video z prostředí hry Counter Strike mapy Aztec. Jak asi může probíhat boj mezi teroristy a policisty. Kdo vyhraje? Určitě to stojí za shlédnutí.
N/A
V této hře budete bojovat na ulici proti hordě nepřátel. Jestli si zvolíte druh boje jako pěstní souboj nebo použijete jednu z mnoha zbraní, které Vám příjdou do cesty je už na Vás.
FlashRage 2 (4MB)
N/A
Ve druhém pokračování této zajímavé a rozmanité hry se utkáte znovu s mnoha nepřáteli, které budete zdolávat, jak holýma rukama a nohama, tak za pomoci různých zbraní.
FlashAir Defence (3MB)
N/A
Výborná bojová hra se skvělou doprovodnou válečnou hudbou. Vašim úkolem je odrazit útoky nepřátelských letadel, které bombardují Vaše pozemní budovy a jednotky. Můžete zlepšovat vybavení Vaší základny a nebo kupovat nové jednotky. Ale pozor, nepřítel se také zlepšuje!
N/A
Závody na motorce? Motokros? Né tak docela. Co Vás tedy čeká. V této hře usednete na motorku a musíte project v co nejrychlejším čase danou trať, každé uspěšné kolo si můžete pořídit nějáké to vylepšení na Vaši motorku.
N/A
Musíte vyčistit Atlantický oceán od nečistot a nebezpečného odpadu, proto usedáte do ponorky a vydáváte se do hlubin, kde na Vás čeká jiný svět.
FlashIce Racer (353kB)
N/A
Vašim teréním autem se musíte přepravit z jednoho místa na druhé a budou Vám v tom bránit různé překážky v podobě kopců a skoček.
FlashSkate Park (477kB)
N/A
Zkoušeli jste někdy jezdit na skateboardu na U-rampě? Že né!? Tak tady si to můžete zkusit. Ve skutečnosti to ale není tak lehké.
FlashBam Boom (2MB)
N/A
Logická hra, která prověří Vaše mozkové závity. Máte dvě kuličky, červenou a žlutou a obě musíte dostat na příslušné místo, jak uvidíte, není to vždycky tak jednoduché.
FlashAbba the Fox (596kB)
N/A
V roli lištičky na rogalu se musíte dopravit z jednoho místa na druhé a během letu nasbírat co nejvíce psaníček a vyhýbat se včelkám, které Vám ubírají životy.
Flash247 Bombs (2MB)
N/A
Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.
FlashRage (4MB)
N/A
Velmi akční, zábavná a rozmanitá hra, ve které ovládáte panáčka, a ničíte nepřátele všemy možnými dostupnými metodami. Ať už to jsou střelné zbraně, meče nebo jenom pěstní souboj.
FlashCosmic Crush (627kB)
N/A
Jako meteorit bloudíte galaxií a snažíte se pátrat po menších meteoritech než jste Vy sám. Tím, že nalézáte menší meteority, které se k Vám připojují se z Vás časem stane planetka. Ale když narazíte do větší planety, tak jste prohráli.
FlashGun Run (1MB)
N/A
Rychlá akční střílečka, ve které zabíjíte nepřátele pistolí a sem tam vezmete něco pro vylepšení zbraně nebo životy nebo něco úplně jiného.
FlashBowmaster (3MB)
N/A
Hra, která Vás pohltí klidně i na několik hodin. Je velmi rozmanitá. Jako lučišník musíte bránit svůj hrad a hlavně vlajku, aby Vám ji neukradl protivník, ale i vy mužete ukradnout protivníkovu vlajku. Každý level si můžete kupovat nová vylepšení nebo najmout pomocníky pro boj.
FlashPaths 2 (866kB)
N/A
Tužkou musíte nakreslit trasu od kuličky k hvězdičce, kde je cíl, pak stačí stisknout klávesu spacebar a pozorovat, jak kulička jede do cíle, v pozdějších levelech musíte pohybovat i se zelenými předměty, které kuličce vadí v cestě.
N/A
Ochraňte oceán a jeho podvodní město před znečištěním a nebezpečnými látkami. K dispozici máte vodní dělo, které Vám v tom pomůže.
N/A
Musíte stavět věže, aby nepřítel nemohl projít po cestě, jinak prohrajete. Stavět mužete různé druhy obraných věží, které časem můžete vylepšovat.
N/A
Druhé vydání skvělé flash animace, ve které tvůrce neovládne svůj program, ale program začne ovládat tvůrce. Co všechno se může stát? Na to se už podívejte sami.
N/A
Dokonalá a výborně propracovaná zajímavá hra s příjemnou hudbou. V roli panáčka procházíte jednotlivé levely a snažíte se přežít.
FlashReal Pool (278kB)
N/A
V této hře máte možnost si zahrát kulečník s počítačovým soupeřem. Tak se ukažte, kdo ho dříve porazí.
N/A
S Vaší kosmickou lodí se musíte přesunout na jiné místo na obrazovce aniž byste do něčeho nabourali. A tak se dostanete do dalšího levelu.
N/A
V této hře se z Vás stane realitní makléř a budete výhodně kupovat a prodávat nemovitosti. Až budete velmi uspěšní, tak si koupíte to nejlepší sídlo pro sebe.
FlashStarship Eleven (500kB)
N/A
V každém levelu se musíte přesunout na místo, které Vás dostane o level výše. Není to tak jednoduché, protože v každém z levelů na Vás čeká mnoho nástrah a nepříjemných překvapení.
FlashSimon (21kB)
N/A
Znáte hru Sajmon řekl? Zkuzte si zahrát tuto hru a zároveň si procvičíte i otestujete Vaší pamět.
FlashSmashing (403kB)
N/A
Zahrajte si Arkanoid ve flashy. Kuličkou musíte zničit všechny kostičky, abyste se dostali do dalšího levelu. Kulička Vám nesmí spadnout, jinak ztratíte život.
FlashStarship Seven (246kB)
N/A
V každém levelu se musíte přesunout na místo, které Vás dostane o level výše. Není to tak jednoduché, v každém z levelů na Vás čeká mnoho nástrah a nepříjemných překvapení.
N/A
Už čtvrtý díl série hry StickMan Sam. Jako ozbrojený panáček procházíte různé levely a zabijíte vše, co se hýbe.
N/A
V roli malého panáčka Sama, který je poměrně slušně vybaven zbraněmi, procházíte různé levely a zabíjíte vše, co se hýbe.
ShockwaveAlien Abduction (877kB)
N/A
V roli mimozemského plavidla unášíte z města lidi a vozidla na mimozemský výzkum. Bránit Vám v tom bude armáda v podobě letectva.
N/A
V této hře máte za úkol ubránit svoji základnu. Každou chvíli na Vás najíždějí obrněná auta, tanky a jiná vojenská technika. Za ničení nepřátel dostáváte body za které si na konci levelu mužete pořídit lepší zbraně nebo vybavení. Druhý díl je oproti prvnímu o dost rozmanitější.
N/A
Krátké, leč vtipné video o Sadamu Husajnovi a Georgovi Bushovi.
N/A
Tak tohle patří mezi ty lepší napodobeniny Bombermana. Ovládáte chlapce, který pokládá bomby, sbírá body a ruzná vylepšení jako plamínky, bomby a jiné. Za nasbírané body si po skončení daného levelu mužete koupit životy a nebo jiná vylepšení.
FlashBlobs (148kB)
60%
V této logické hře musíte přeskakovat ostatní žabáky, a to svisle, vodorovně a nebo šikmo až Vám zbyde jenom jeden žabák.
Věnováno Daniele. Odpočívej v pokoji...